ورودی هوا ، رادیاتور ، سوخت رسانی ، اگزوز و هدرز / هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headers 


هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headers

این هدرز قابل نصب بروی پژو 405 پرشیا و سمند 1800 xu7 و یا هر خودروی دیگر با موتورxu7 و 1800 سی سی 8 سوپاپ میباشد.

1,100,000 تومان
هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headers

هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headersهدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headersهدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headersاین هدرز قابل نصب بروی پژو 405 پرشیا و سمند 1800 xu7 و یا هر خودروی دیگر با موتورxu7 و 1800 سی سی 8 سوپاپ میباشد. در صورتی که موترو خودروی شما متفاوت میباشد میتوانید به از طریق سوال زیر توضیحات محصول مدل موتور خود را اعلام نمایید تا در صورت موجود بودن مدل مظابق مدل خودروی شما به شما اطلاع داده شود.
 
هدرز چیست و کجای خودرو واقع شده است ؟
هدرز قطعه ای است که کار اصلی آن خروج و راهنمایی گاز های مشتعل شده که اصطلاحا دود اگزوز نامیده میشوند به خارج میباشد.
هدرز مربوط به قسمت موتور خودرو میباشد و بسته به نوع آن از سرسیلندر خودرو که قسمت بالایی موتور خودرو میباشد شروع شده و تا زیر موتور امتداد میابد.
شکل هدرز به صورت لوله هایی است که ابتدا به صورت سه و یا چهار لوله مجزا از یک طرف متصل به یک فلنج فلزی شده و از طرف دیگر لوله ها به هم متصل شده و در نهایت تشکیل یک لوله کلفت تر را میدهند و در آخر نیز یک فلنج کوچکتر بروی آن لوله نهایی متصل میشود.
هدرز نیز مانند منیفولد خروجی فابریک خودرو دارای جای سنسور اکسیژن بوده و به راحتی و بدون هیچ دردسری میتوانید آن را پیچ به پیچ نصب نمایید.
هدرز معمولا با فلزات و آلیاژهای مختلفی ساخته و به فروش میرسد که از جمله بهترین مدل آن می توان به مدل فولادی و یا استیل اشاره کرد.
 
کارایی هدرز به چه گونه است و چه تفاوتی با منیفولد اگزوز فابریک خودرو دارد ؟
در ساخت هدرز دقت و ظرافت بسیار بیشتری به کار برده شده و خم کتری لوله ها و نقطه های اتصال آن مهندسی سازی شده بوده و به گونه ایست که هوای خروجی موتور را بهتر تخلیه نموده و سیلندر خودرو خالی تر از دود شده و در عمل به جای آن هوای بیشتری را در هر مرحله مکش و سیلندر موتور خودرو از اکسیژن بیشتری پر شده و احتراق خودرو کاملتر و قدرتمند تر بوده و شتاب خودرو بالا میرود.
معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد فابریک خودرو بیشتر بوده و میتواند هوای خروجی را بهتر تخلیه نموده و مخصوصا در دور های بالا موجب میگردد تا موتور خودرو تنفس بهتری نموده و راندمان آن پایین نیاید.
به دلیل تسهیل در خروجی دود و تنفس بهتر موتور بعد از نصب هدرز شما به راحتی شاهد این خواهید بود که موتور خودرو روان تر شده و روان تر دور بر میدارد و شتاب ان بالا تر رفته و در دورهای بالا خودرو مانند قبل افت راندمان به هم نمیزند و علاوه بر اینکه شتاب خودرو بیشتر شده به دلیل روان کار نمودن موتور خودرو هم اصطحلاک موتور کمتر شده و هم مصرف خودرو پایین تر می آید.
به دلیل تسهیل در خروجی دود و تنفس بهتر موتور بعد از نصب هدرز دمای موتور و مخصوصا سر سیلندر پایین تر امده و موتور خودرو خنک تر کار میکند و اصطحلاک قطعات موتور مخصوصا قسمت بالای موتور و سر سیلندر به صورت چشمگیری کاهش میابد و از فرسودگی موتور جلوگیری و عمر آن را افزایش میدهد.
در زیر مزایای استفاده از هدرز به صورت خلاصه آمده است.
 
از جمله مزایای هدرز:
1- افزایش شتاب و قدرت خودرو به میزان 12 درصد 
2- کاهش مصرف سوخت خودرو به میزان 8 درصد
3-روان تر کار کردن و کاهش میزان اصطحلاک موتور
4-دادن یک جلوه زیبا به موتور خودرو
 
برای افزایش بیشتر شتاب خودرو میتوانید محصولات زیر را نیز به همراه هدرز خریداری و نصب نمایید:
1-تیونینگ چیپ دراگون
2-سوپر چیپ پاور ریس
3-کیت مکش هوا و یا فیلتر هوای خنک آمریکایی k&n و توربو آیرودینامیک دو پره
4- تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک
5- سوپر چیپ رایزین قرمز یا بنفش رنگ
6-رگولاتور سوخت
و....
 
توجه : در صورتی که هدرز برای خودروی دیگری نیاز دارید میتوانید آن را با ما در میان بگذارید که در صورت موجود بودن در انبار به شما اطلاع داده شده و یا برای شما وارد و یا تولید شود. نظرات کاربران
 مصیب | لار | 0090...0917
سلام  هیدز برای پژو پارس 16سوپاپ هم دارید لطفا اگر موجود هست با واتساپ تماس بگیر تا شماره شما داشته باشم وادرس خودتان لطف بغرمایید متشکرم
 پاسخ : سلام برای پژو پارس ای ال ایکس در دست ساخت میباشد ولی برای tu5 داریم شماره ها و آدرس ما در پایین وبسایتمان میباشد.
 محمد | تهران | 6949...0921
کیت مکش و هدرز برای xum ندارید؟ سفارش باید داد؟
 پاسخ : سلام هدرز خیر هدرز ۱۸۰۰ داریم میتوانید نصبش کنید و بخورانید روش کیت مکش هم تولید میکنیم قیمت ۴۲۰ تومن
 محمد | زهدان | 
سلام ...ایا با نصب هدرز باید کل اگزوز ماشین عوض بشه ...یعنی کاتالیز گر هم باید عوض بشه? تشکر
 پاسخ : درود خیر این تا وسطای ماشین میاید و تا همون وسط اگزوز فابریکو باز میکند اینو میبندیم
 رامین | شیراز | 5068...0937
سلام ببخشید یعنی با نصب این هدرز خالی روی موتور ایکس یو سون مصرفش ک به صورت فابریک حدود صدی بین ده تا دوازده هست میشه یه چیزایی بین 8 تا 9 ؟؟
 پاسخ : درود حدود نیم لیتر در صد کیلومتر مصرف سوخت را میکاهد و شتاب خودروتان فوق العاده میشود.
 ارمان |
سلام هدرز برای پارس tu5میخواستم.ایا موجود میکنید؟ 
 پاسخ : درود موجود داریم قربان همین هدرز هست فقط یک تبدیل هم اضافه نیاز دارد از زیر عکس محصول میتوانید تبدیل tu5 رو نیز بیافزایید.
 Amir | tehran | 5858...0939
Salam baraye samande turbo ta 2 milion che chizaei baraye afzayesh shetabe mashin mishe vasl kard . Age ye tozi ei ham age dar bare 4 charch mohatek shodan mishe bedin ( yani dande komaki mizari )
 پاسخ : درود میتوانیم برایتان ای سی یو و برنامشو ارتقاء بدیم تقویت جرقه زنی فیلتر هوای سایز بلند تقویت برق رایزین و ... نصب نمایید. در مورد هار چرخ متحرک نیز نیاز به بررسی دارد.
 محمد | اصفهان | 6030...0913
سلام برای پژو پارس مدل 82 مناسب میباشد و چگونه نصب میگردد باتشکر
 پاسخ : درود بله هم مناسب هست بایستی بدهید به مکانیک برایتان نصبش نمایند منیفولد فروجی خودتون تا زیر ماشین باز میشود و این یکی نصب میگردد.
 فرهاد | تهران | 
با سلام من یک لیفان ایکس 60 دارم و قصد دارم هدرز و کیت مکش هوا برای اون بگیرم. شما می تونین برای ایکس 60 هدرز استیل بسازید؟ هزینه اش چقدر میشه؟
 پاسخ :

درود قربان در حال حاظر وقتمان بسیار پر بوده و زمامن برای طراحی و ساخت هدرز برای خودروی شما نداریم ولی اگر هدرزش در خارج از کشور موجود باشد میتوانیم برایتان وارد نماییم.

 محمد | اصفهان | 5387...0913
هدرز واسه پاترول 4 سیلندر
 پاسخ :

درود نداریم متاسفانه قربان اگر در سایتای خارجی و معتبر موجود باشند بخواهید سفارش بدید برایتان خریداری و وارد میکنیم.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان