loading
0
سبد خرید
رهگیری خرید
آگهی رایگان
رهگیری خرید
لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


کد رهگیری / کد ملی :   
کد امنیتی در تصویر :  sec_rahgiry
 •  

    ورودی هوا ، رادیاتور ، سوخت رسانی ، اگزوز و هدرز / هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers 


  هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers

  این هدرز قابل نصب بروی پژو 206 تیپ 5 و پارس tu5و 405 slx و یا هر خودروی دیگر با موتورTU5 و 1600 سی سی میباشد.

  1,450,000 تومان
  1,392,000 تومان

  	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers

  	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers	هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers  هدرز 206 تیپ 5 و tu5 جنس استیل با 2 سال گارنتی 206 tu5 headers


  این هدرز قابل نصب بروی پژو 206 تیپ 5 و پارس tu5و 405 slx و یا هر خودروی دیگر با موتورTU5 و 1600 سی سی میباشد. در صورتی که موتور خودروی شما متفاوت میباشد میتوانید به از طریق سوال زیر توضیحات محصول مدل موتور خود را اعلام نمایید تا در صورت موجود بودن مدل مظابق مدل خودروی شما به شما اطلاع داده شود.
   
  هدرز چیست و کجای خودرو واقع شده است ؟
  هدرز قطعه ای است که کار اصلی آن خروج و راهنمایی گاز های مشتعل شده که اصطلاحا دود اگزوز نامیده میشوند به خارج میباشد.
  هدرز مربوط به قسمت موتور خودرو میباشد و بسته به نوع آن از سرسیلندر خودرو که قسمت بالایی موتور خودرو میباشد شروع شده و تا زیر موتور امتداد میابد.
  شکل هدرز به صورت لوله هایی است که ابتدا به صورت سه و یا چهار لوله مجزا از یک طرف متصل به یک فلنج فلزی شده و از طرف دیگر لوله ها به هم متصل شده و در نهایت تشکیل یک لوله کلفت تر را میدهند و در آخر نیز یک فلنج کوچکتر بروی آن لوله نهایی متصل میشود.
  هدرز نیز مانند منیفولد خروجی فابریک خودرو دارای جای سنسور اکسیژن بوده و به راحتی و بدون هیچ دردسری میتوانید آن را پیچ به پیچ نصب نمایید.
  هدرز معمولا با فلزات و آلیاژهای مختلفی ساخته و به فروش میرسد که از جمله بهترین مدل آن می توان به مدل فولادی و یا استیل اشاره کرد.
   
  کارایی هدرز به چه گونه است و چه تفاوتی با منیفولد اگزوز فابریک خودرو دارد ؟
  در ساخت هدرز دقت و ظرافت بسیار بیشتری به کار برده شده و خم کتری لوله ها و نقطه های اتصال آن مهندسی سازی شده بوده و به گونه ایست که هوای خروجی موتور را بهتر تخلیه نموده و سیلندر خودرو خالی تر از دود شده و در عمل به جای آن هوای بیشتری را در هر مرحله مکش و سیلندر موتور خودرو از اکسیژن بیشتری پر شده و احتراق خودرو کاملتر و قدرتمند تر بوده و شتاب خودرو بالا میرود.
  معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد فابریک خودرو بیشتر بوده و میتواند هوای خروجی را بهتر تخلیه نموده و مخصوصا در دور های بالا موجب میگردد تا موتور خودرو تنفس بهتری نموده و راندمان آن پایین نیاید.
  به دلیل تسهیل در خروجی دود و تنفس بهتر موتور بعد از نصب هدرز شما به راحتی شاهد این خواهید بود که موتور خودرو روان تر شده و روان تر دور بر میدارد و شتاب ان بالا تر رفته و در دورهای بالا خودرو مانند قبل افت راندمان به هم نمیزند و علاوه بر اینکه شتاب خودرو بیشتر شده به دلیل روان کار نمودن موتور خودرو هم اصطحلاک موتور کمتر شده و هم مصرف خودرو پایین تر می آید.
  به دلیل تسهیل در خروجی دود و تنفس بهتر موتور بعد از نصب هدرز دمای موتور و مخصوصا سر سیلندر پایین تر امده و موتور خودرو خنک تر کار میکند و اصطحلاک قطعات موتور مخصوصا قسمت بالای موتور و سر سیلندر به صورت چشمگیری کاهش میابد و از فرسودگی موتور جلوگیری و عمر آن را افزایش میدهد.
  در زیر مزایای استفاده از هدرز به صورت خلاصه آمده است.
   
  از جمله مزایای هدرز:
  1- افزایش شتاب و قدرت خودرو به میزان 12 درصد 
  2- کاهش مصرف سوخت خودرو به میزان 8 درصد
  3-روان تر کار کردن و کاهش میزان اصطحلاک موتور
  4-دادن یک جلوه زیبا به موتور خودرو
   
  برای افزایش بیشتر شتاب خودرو میتوانید محصولات زیر را نیز به همراه هدرز خریداری و نصب نمایید:
  1-تیونینگ چیپ دراگون
  2-سوپر چیپ پاور ریس
  3-کیت مکش هوا و یا فیلتر هوای خنک آمریکایی k&n و توربو آیرودینامیک دو پره
  4- تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک
  5- سوپر چیپ رایزین قرمز یا بنفش رنگ
  6-رگولاتور سوخت
  و....
   
  توجه : در صورتی که هدرز برای خودروی دیگری نیاز دارید میتوانید آن را با ما در میان بگذارید که در صورت موجود بودن در انبار به شما اطلاع داده شده و یا برای شما وارد و یا تولید شود.   نظرات کاربران


   حسین | اصفهان | 65635...0937
  سلام چه قیمتیه؟
   پاسخ : درود قیمت روبروی عکس محصول نوشته شده است   لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها