ورودی هوا ، رادیاتور ، سوخت رسانی ، اگزوز و هدرز / کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800 


کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800

این کیت بروی سمند پژو پارس و 405 و کلیه خودرو ها با موتور پژو 1800 معمولی نصب میگردد

320,000 تومان
کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن توربو آیرودینامیکی به کیت هوا  80000 تومان
 تعویض فیلتر هوا با مدل کشیده و بلند  70000 تومان

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس موتور 1800
این کیت مکش هوای خنک قابل نصب بروی کلیه خودروهای سمند پژو 405 و پارس با موتور 1800 معمولی میباشد. 
این کیت با ورود راحت تر هوای خنک به موتور باعث کاهش استهلاک موتور ، بهتر پر شدن سیلندر موتور از هوای خنک و اکسیژن و در نهایت موجب افزایش چشمگیر شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت آن میشود. 
نصب این کیت بروی موتور در حالت رانندگی عادی هیچگونه صدایی ایجاد ننموده و مانند حالت فابریک و اولیه موتور میباشد و فقط در زمانی که پدال گاز خودرو را تخته گاز مینمایید موجب ایجاد صدای ملایم اسپورت میگردد. 
نصب این کیت مکش هوای اسپورت علاوه بر تاثیری که بروی افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف آن دارد میتواند شکل ظاهری موتور خودرو را نیز اسپورت تر و زیباتر سازد. 
به دلیل قابلیت تمیز کردنی که فیلتر هوای این کیت دارد نیاز به تعویض مداوم ندارد و به راحتی میتوان به وسیله باد گرفتن و تمیز نمودن آن بیش از 50 هزار کیلومتر از آن بهره برد و هزینه های مکرر تعویض فیلتر هوای فابریک را کاهش دهد. 
  
محتویات این کیت شامل : 
1-فیلتر هوای سایز متوسط آمریکایی هوا خنک k&n 
2-دو عدد لوله استیل با قابلیت ورودی لوله بخار روغن 
3-جنت و بست به مقدار کافی جهت نصب کیت 
  
مزایای کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 tu5 : 
1-افزایش چشمگیر شتاب خودرو تا 20% 
2-کاهش مصرف سوخت خودرو تا 12% 
3-کاهش و رفع تنبلی و کپ اولیه حرکت خودرو 
4-کاهش اصطحلاک قطعات داخلی موتور و روان تر کار کردن موتور خودرو 
6-کاهش میزان هزینه های تعویض فیلتر هوای فابریک و اولیه خودرو 
7-بوجود آوردن یک جلوه و نمایه اسپورت و زیبا در محفظه موتور خودرو 
  
ثبت سفارش ، طراحی و تولید کیت هوای مدل دیگر یا برای خودروی دیگر : 
ما برای کلیه خودرو ها میتوانیم کیت هوا طراحی و تولید نماییم در صورتی که برای خودروی دیگری در نظر دارید کیت هوا نصب نمایید و یا قصد دارید کیت هوای مدل دیگری بروی خودرو خود نصب نمایید میتوانید با تماس گرفته و مدل دلخواه خود را  سفارش دهید تا برایتان کیت مورد نظر و دلخواه شما را طراحی و تولید نماییم. 
  
توجه : توجه داشته باشید که این کیت بدون توربو آیرودینامیکی آبی رنگ موجود در عکس ها و با فیلتر هوا خنک K&N سایز متوسط می باشد است و در صورتی که میخواهید توربو را به آن بیافزایید و یا بجای فیلتر سایز متوسط سایز بلند استفاده نمایید در قسمت آپشن های زیر قیمت محصول آن را نیز میتوانید به کیت اضافه و خریداری نمایید.
 نظرات کاربران
 محمد | تهران | 1276...0939
با سلام در مورد این کیت مکش برای پژو پارس سال مدل cec که در قسمت پشت چراغ محل قرارگیری فیلتر باشد در کنار ایسیو یک جعبه فیوز اضافه تر از مدل های قدیمی دارد آیا برای نصب مشکلی ندارد ؟(فیلتر جا می شود ؟) سوال دوم: می توان پرداخت در محل انجام داد ؟ باتشکر  
 پاسخ : سلام بله نصب میشود و هیچ مشکلی نیست بله بعد از کلیک بروی دکمه خرید و پر کردن فرم ها در مرحله آخر بروی دکمه پرداخت در محل کلیک کنید.
 رضا | shz | 
سلام ، ببخشیت میخواستم ببینم این قطعه برروی روا عادی هم امکانش هست نصب بشه و تاثیری روی آن هم داره ؟ چون نوشته بودید موتور 1800 برام سوال شد . 
 پاسخ : سلام برای روا بایستی سایز بدید طبق سایز براتون طراحی و بسازیم و از نظر تاثیر عالی هست.
 مجتبی | بندرعباس | 2797...0903
با سلام واسه تاثیر این کیت باید خروجی هوا رو هم عوض کنیم هدرز رو هم باید تغیر بدیم یا نیازی نیست ممنون میشم توضیح بدید.
 پاسخ : سلام بدون هیچگونه تغییر دیگر باز تاثیر خودش را دارد برای تشدید تاثیر میتوانید هدرز و چیپ های افزایش شتاب دیگر را نیز نصب نمایید.
 سید | نور | 6974...0903
سلام و عرض خسته نباشید<br />برای شتاب کیری بهتر و خنک شدن موتور و کاهش سوخت برای پارس معمولی1800 چی پیشنهادی دارید؟ ممنون از پیج خوبتون
 پاسخ :

سلام هم این کیت مکش عالی میباشد و هم پکیج کاهش مصرف سوختی که در سایتمون قرار دادیم.

 مجتبی | بندرعباس | 2797...0903
سلام این دوتا اپشن اگه اضافه بشه چه تفاوتی داره منظور توربو و فیلتر هوا مدل کشیده ممنون مبشم توضیح بدید
 پاسخ : سلام فیلتر که جهت مکش بهتر با مدل سایز بلند تعویض میشود ولی برای خودروهای تا حجم ۲۰۰۰ یا حتی ۲۴۰۰ سی سی همان سایز کوتاه نیز جواب میدهد ولی توربو فن با گردباد نمودن هوا و مخلوط بهتر سوخت و هوا موجب افزایش بیشتر شتاب و کاهش مصرف سوخت میگردد.
 ح |
سلام پارس ۱۸۰۰ دارم میخوام ورودی هواشو تقویت کنم نظرتون چیه ، البته هدرز با خروجی هوای سمندی گذاشتم ای ایکس سون سوپات دودشم تقویت کردم ،قیمتم بدید
 پاسخ :

سلام بله عالیه قیمت کیت مکش هوامون 320 تومان میباشد

 mohsen | kormabad | 6978...0938
سلام آیا روی سمند موتور ملی تک سوز دریچه گازشم سیمی هست بزارم خوبه و یه سوال روصداچی تاثیرداره زیاد نمیشه
 پاسخ :

سلام بله میتوانید نصب نمایید ولی در حالتی که پدال را کاملا به صورت 100 میفشارید صدای خودرو کمی اسپورت میشود در صورتی که میخواهید صدا تغییری ننماید بایستی از چیپ های افزایش شتابمون مثل تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس استفاده نمایید.

 پیمان | ایلام | 9107...0933
سلام بنده میخوام کیت مکش +توربو شارژ ایرودینامیک+چیپ رایزن قرمز وبنفش و چیپ پاور ریس رو خریداری کنم واسه پارس سالxu7 آیا به وسیله این پکیج ها شتاب ماشینم چقدر پایین میاد؟ تاپ اسپید چی ؟الان بیشتر از ۱۷۰ نمیره آیا بعد این تغیرات میتونه حداقل ۲۰۰ بره؟کیت بهبود احتراق خودرو هم بنظرتون اظافه کنم به خرید هام سوال اخرم اینه رو اسب بخار ماشین چندتا اظافه میشه ببخشید اگه سوالام زیاد بودن ممنون میشم اگه جواب بدید تا مطمعن بشم
 پاسخ : سلام حدود یک تا ۲ ثانیه صفر تا صد خودروتان کاهش میابد و حدود ۱۰ کیلومتر به سرعت نهایی خودروتان افزوده میشود.کیت تقویت جرقه نیز عالی میباشد.
 ali |
سلام واسه ال90 چی پیشنهاد میکنید؟
 پاسخ : درود تیونینگ چیپ دراگون سوپر چیپ پاور ریس سوپر چیپ رایزین قرمز یا بنفش و اگر میخواهید بهتر ارتقاء دهید پکیج های افزایش شتاب استیج دو و یا سه
 امیر | قم | 4481...0912
برای رفع کپ اولیه سمند ال ایکس معمولی یگانه 96 خوبه همراهش چه چیز دیگه خوبه که موتور جون دار تر و زنده تر شه . طریقه نصب چطوریه یعنی قم نمایندگی دارید ؟
 پاسخ : درود بله عالیه اگر بخواید بازم بهترش نمایید میتوانید تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس و سوپر چیپ رایزین بنفش را نیز خریداری و به این کیت مکش اضافه نمایید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا سمند پژو 405 پارس 1800

  این کیت بروی سمند پژو پارس و 405 و کلیه خودرو ها با موتور پژو 1800 معمولی نصب میگردد
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram