ورودی هوا ، رادیاتور ، سوخت رسانی ، اگزوز و هدرز / کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5 


کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

افزایش میزان هوای ورودی موتور و ورود هوای خنک به موتور - این کیت بروی 206 تیپ پنج 5 و تیپ دو 2 و پارس و 405 و کلیه خودرو ها با موتور tu5 نصب میگردد.

360,000 تومان
کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن توربو آیرودینامیکی به کیت هوا  80000 تومان
 تعویض فیلتر هوا با مدل کشیده و بلند  70000 تومان

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5


این کیت مکش هوای خنک قابل نصب بروی کلیه خودروهای پژو 206 1400 و 1600 ، پارس tu5 ، و پژو 405 slx با موتور tu5 میباشد.
این کیت با ورود راحت تر هوای خنک به موتور باعث کاهش استهلاک موتور ، بهتر پر شدن سیلندر موتور از هوای خنک و اکسیژن و در نهایت موجب افزایش چشمگیر شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت آن میشود.
نصب این کیت بروی موتور در حالت رانندگی عادی هیچگونه صدایی ایجاد ننموده و مانند حالت فابریک و اولیه موتور میباشد و فقط در زمانی که پدال گاز خودرو را تخته گاز مینمایید موجب ایجاد صدای ملایم اسپورت میگردد.
نصب این کیت مکش هوای اسپورت علاوه بر تاثیری که بروی افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف آن دارد میتواند شکل ظاهری موتور خودرو را نیز اسپورت تر و زیباتر سازد.
به دلیل قابلیت تمیز کردنی که فیلتر هوای این کیت دارد نیاز به تعویض مداوم ندارد و به راحتی میتوان به وسیله باد گرفتن و تمیز نمودن آن بیش از 50 هزار کیلومتر از آن بهره برد و هزینه های مکرر تعویض فیلتر هوای فابریک را کاهش دهد.
 
محتویات این کیت شامل :
1-فیلتر هوای سایز متوسط آمریکایی هوا خنک k&n
2-دو عدد لوله استیل با قابلیت ورودی لوله بخار روغن
3-جنت و بست به مقدار کافی جهت نصب کیت
 
مزایای کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 tu5 :
1-افزایش چشمگیر شتاب خودرو تا 20%
2-کاهش مصرف سوخت خودرو تا 12%
3-کاهش و رفع تنبلی و کپ اولیه حرکت خودرو
4-کاهش اصطحلاک قطعات داخلی موتور و روان تر کار کردن موتور خودرو
6-کاهش میزان هزینه های تعویض فیلتر هوای فابریک و اولیه خودرو
7-بوجود آوردن یک جلوه و نمایه اسپورت و زیبا در محفظه موتور خودرو
 

عکس های نصب شده و راهنمای نصب کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

 

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

 
ثبت سفارش ، طراحی و تولید کیت هوای مدل دیگر یا برای خودروی دیگر :
ما برای کلیه خودرو ها میتوانیم کیت هوا طراحی و تولید نماییم در صورتی که برای خودروی دیگری در نظر دارید کیت هوا نصب نمایید و یا قصد دارید کیت هوای مدل دیگری بروی خودرو خود نصب نمایید میتوانید با تماس گرفته و مدل دلخواه خود را  سفارش دهید تا برایتان کیت مورد نظر و دلخواه شما را طراحی و تولید نماییم.
 
توجه : توجه داشته باشید که این کیت بدون توربو آیرودینامیکی آبی رنگ موجود در عکس ها و با فیلتر هوا خنک K&N سایز متوسط می باشد است و در صورتی که میخواهید توربو را به آن بیافزایید و یا بجای فیلتر سایز متوسط سایز بلند استفاده نمایید در قسمت آپشن های زیر قیمت محصول آن را نیز میتوانید به کیت اضافه و خریداری نمایید.
 
 نظرات کاربران
 مهدی | کازرون | 
سلام می‌خواستم بدونم روی ام وی ام x33 مدل۹۱ هم نصب میشود یا خیر و کجاش باید نصب کنیم؟ ما خونمون یکی از شهرستان های شیرازه آیا می‌توانم بیام از فروشگاه شما حضوری خرید کنم؟
 پاسخ : سلام بله میتوانیم براتون طراحی کنیم و بسازیم ولی برای خودروی شما آمادش موجود نیست بله میتوانید تشریف بیارید شرکت همینجا خرید نمایید.
 بهزاد | تهران | 1340...0912
سلام، شما گفتین که این توربو شارژ الکتریکی نهایتا نصف توربو شارژ مکانیکی تاثیر داره؛ آیا میشه از دو تا توربو شارژ الکتریکی استفاده کرد که تاثیر مکانیکی رو داشته باشه ؟
 پاسخ : سلام خیر متاسفانه حتی اگر دو عدد نیز نصب نمایید هیچگونه تفاوتی را مشاهده نمینمایید زیر این نوع توربو حدود 3 پی اس آی تولید میکند چه یک عدد نصب نمایید چه 2 دو عدد و بیش از 3 پی اس آی نیز در صورتی که بخواهید فشار بیشتری بگیرید بایستی تغییراتی در موتور خودرو نیز اعمال نمایید.
 محمد | خرم اباد | 2530...0937
چطوری باید سفارش بدیم ؟
 پاسخ : بروی دکمه خرید کلیک کرده و مراحل را انجام دهید
 محسن | خوزستان | 5600...0919
با سلام<br />تهران نماینده دارین برای نصب؟
 پاسخ : سلام خیر ما شهر شیرازیم.آدرسمان در پایین وبسایتمان میباشد.
 ابراهیم |
سلام نیاز به پورت گولیش کردن دریچه گاز نداره ؟ نیاز به تقیرات دیگری نداره یعنی فقط با کیت مکش شتاب بهتر میشه؟ 
 پاسخ : سلام خیر نیازی به هیچ کدام از کارهای فوق الذکر ندارد و خودش به تکی نیز شتاب خودرو را به مقدار قابل توجهی بهتر و تیزتر مینماید.
 hesam | ardabil | 1184...0935
با سلام ببخشيد فرق اين با هدرز چيه؟!<br />و هر دو را ميشه باهم استفاده كرد؟!
 پاسخ : سلام کیت مکش ورودی را بهبود میدهد هدرز خروجی را بله برای کسب نتیجه بهتر میتوانید هر دو را با هم نصب نمایید.
 رضا | تهران | 
سلام اقا من یه سوال دارم تقویت با استفاده از این رازین و دراگون و ... روی ۲۰۶ تیپ۵ بهتر و با ارزش تره یا پرشیا با موتور xu7 ؟؟
 پاسخ : سلام تاثیر بروی هر دو مشابه هم میباشد.
 206 | قم | 1210 ...0939
سلام ببخشید من دو چیزوخوب متوجه نشدم.. یک اینکه آیا فیلتر هوای بزرگتره صداش بیشتر و قشنگ تره یا فیلتر هوای کوچیکه؟؟ و اینکه من اگر این کیت رو با توربو و همون فیلتری ک صداش بیشتره برای 206 بخوام سفارش بدم چقدر درمیاد؟؟
 پاسخ : سلام فیلتر هوای کوچکتر کمی صداش بیشتره و فیلتر هوای بزرگتر کمی صداش کمتره قیمت کیت مکش بدون توربو ۳۶۰ تومان هست قیمت توربو هم ۸۰ تومان کلا میشود ۴۴۰ تومان.
 امید | کرج | 2481...0901
سلام.خسته نباشید کیت مکش هوا واسه سونوتا nf یا همون مدل 2010 به پایین هم هست؟ میشه روشون نصب کرد؟ قیمتش چقد فرق داره؟ توربو دارش چنده؟
 پاسخ :

سلام بله موجود نداریم ولی اگر در دادن سایز ها بتوانید کمک نمایید میتوانیم برایتان طراحی و ساخت نماییم لطفا در صورت تمایل به تلگرام شماره 09378470687 پیام دهید تا با شما هماهنگی گردد.

 سپهر | سنندج | 3896...0933
ممنون از پاسخ گویی سریعتون. دیروز از یه تیپ پنج مدل ۹۰ تقویت توی دنده دو خیلی بد خوردم. ولی چیزیکه جلب توجه کرد، صدای بسیار بلند اگزوز اون بود که واقعا اذیت کننده بود. اینجا فرمودین که صدایی تولید نمیکنه و پایینتر در جواب دوستی فرمودین فیلتر مدل کشیده صداش در حد هیوندای کوپه هست. با عرض پوزش من متوجه نشدم بالاخره. چون میخوام سفارش بدم. بعنوان آخرین سوال، شما تاثیر «هدرز + کیت مکش + ریمپ و چیپ» رو در مقایسه با «پکیج شماره سه» و نیز «توربوالکتریکی» رو چطور میبینید؟ بیشتر از لحاظ شتاب اولیه و کاهش مصرف سوخت و استهلاک. سپاس از سایت و تیم عالیتون.
 پاسخ : خواهش میکنم قربان کیت مکش در حالت راتتدگی عادی صدای اسپورت نمیدهد مگر اینکه پدال گازتان را کاملا ۱۰۰ درصد فشار دهید و آنموقع میتوانید صدای اسپورت را در حد لذت بخش نه آزاردهنده بشنوید میتوان این پکیج هارا بر اساس شتاب اینگونه طبقه بندی نمود ابتدا پکیج توربو الکتریکی و پس از آن هدرز کیت مکش ریمپ و بعد از آن پکیج افزایش شتاب استیج ۳

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

  افزایش میزان هوای ورودی موتور و ورود هوای خنک به موتور - این کیت بروی 206 تیپ پنج 5 و تیپ دو 2 و پارس و 405 و کلیه خودرو ها با موتور tu5 نصب میگردد.
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram