ورودی هوا ، رادیاتور ، سوخت رسانی ، اگزوز و هدرز / کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5 


کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

افزایش میزان هوای ورودی موتور و ورود هوای خنک به موتور - این کیت بروی 206 تیپ پنج 5 و تیپ دو 2 و پارس و 405 و کلیه خودرو ها با موتور tu5 نصب میگردد.

360,000 تومان
کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن توربو آیرودینامیکی به کیت هوا  80000 تومان
 تعویض فیلتر هوا با مدل کشیده و بلند  70000 تومان

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5


این کیت مکش هوای خنک قابل نصب بروی کلیه خودروهای پژو 206 1400 و 1600 ، پارس tu5 ، و پژو 405 slx با موتور tu5 میباشد.
این کیت با ورود راحت تر هوای خنک به موتور باعث کاهش استهلاک موتور ، بهتر پر شدن سیلندر موتور از هوای خنک و اکسیژن و در نهایت موجب افزایش چشمگیر شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت آن میشود.
نصب این کیت بروی موتور در حالت رانندگی عادی هیچگونه صدایی ایجاد ننموده و مانند حالت فابریک و اولیه موتور میباشد و فقط در زمانی که پدال گاز خودرو را تخته گاز مینمایید موجب ایجاد صدای ملایم اسپورت میگردد.
نصب این کیت مکش هوای اسپورت علاوه بر تاثیری که بروی افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف آن دارد میتواند شکل ظاهری موتور خودرو را نیز اسپورت تر و زیباتر سازد.
به دلیل قابلیت تمیز کردنی که فیلتر هوای این کیت دارد نیاز به تعویض مداوم ندارد و به راحتی میتوان به وسیله باد گرفتن و تمیز نمودن آن بیش از 50 هزار کیلومتر از آن بهره برد و هزینه های مکرر تعویض فیلتر هوای فابریک را کاهش دهد.
 
محتویات این کیت شامل :
1-فیلتر هوای سایز متوسط آمریکایی هوا خنک k&n
2-دو عدد لوله استیل با قابلیت ورودی لوله بخار روغن
3-جنت و بست به مقدار کافی جهت نصب کیت
 
مزایای کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 tu5 :
1-افزایش چشمگیر شتاب خودرو تا 20%
2-کاهش مصرف سوخت خودرو تا 12%
3-کاهش و رفع تنبلی و کپ اولیه حرکت خودرو
4-کاهش اصطحلاک قطعات داخلی موتور و روان تر کار کردن موتور خودرو
6-کاهش میزان هزینه های تعویض فیلتر هوای فابریک و اولیه خودرو
7-بوجود آوردن یک جلوه و نمایه اسپورت و زیبا در محفظه موتور خودرو
 

عکس های نصب شده و راهنمای نصب کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

 

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

کیت مکش هوا خنک اسپورت سیموتا پژو 206 پارس 405 Air Kit Tu5

 
ثبت سفارش ، طراحی و تولید کیت هوای مدل دیگر یا برای خودروی دیگر :
ما برای کلیه خودرو ها میتوانیم کیت هوا طراحی و تولید نماییم در صورتی که برای خودروی دیگری در نظر دارید کیت هوا نصب نمایید و یا قصد دارید کیت هوای مدل دیگری بروی خودرو خود نصب نمایید میتوانید با تماس گرفته و مدل دلخواه خود را  سفارش دهید تا برایتان کیت مورد نظر و دلخواه شما را طراحی و تولید نماییم.
 
توجه : توجه داشته باشید که این کیت بدون توربو آیرودینامیکی آبی رنگ موجود در عکس ها و با فیلتر هوا خنک K&N سایز متوسط می باشد است و در صورتی که میخواهید توربو را به آن بیافزایید و یا بجای فیلتر سایز متوسط سایز بلند استفاده نمایید در قسمت آپشن های زیر قیمت محصول آن را نیز میتوانید به کیت اضافه و خریداری نمایید.
 
 نظرات کاربران
 امید | کرج | 2481...0901
سلام.خسته نباشید کیت مکش هوا واسه سونوتا nf یا همون مدل 2010 به پایین هم هست؟ میشه روشون نصب کرد؟ قیمتش چقد فرق داره؟ توربو دارش چنده؟
 پاسخ :

سلام بله موجود نداریم ولی اگر در دادن سایز ها بتوانید کمک نمایید میتوانیم برایتان طراحی و ساخت نماییم لطفا در صورت تمایل به تلگرام شماره 09378470687 پیام دهید تا با شما هماهنگی گردد.

 سپهر | سنندج | 3896...0933
ممنون از پاسخ گویی سریعتون. دیروز از یه تیپ پنج مدل ۹۰ تقویت توی دنده دو خیلی بد خوردم. ولی چیزیکه جلب توجه کرد، صدای بسیار بلند اگزوز اون بود که واقعا اذیت کننده بود. اینجا فرمودین که صدایی تولید نمیکنه و پایینتر در جواب دوستی فرمودین فیلتر مدل کشیده صداش در حد هیوندای کوپه هست. با عرض پوزش من متوجه نشدم بالاخره. چون میخوام سفارش بدم. بعنوان آخرین سوال، شما تاثیر «هدرز + کیت مکش + ریمپ و چیپ» رو در مقایسه با «پکیج شماره سه» و نیز «توربوالکتریکی» رو چطور میبینید؟ بیشتر از لحاظ شتاب اولیه و کاهش مصرف سوخت و استهلاک. سپاس از سایت و تیم عالیتون.
 پاسخ : خواهش میکنم قربان کیت مکش در حالت راتتدگی عادی صدای اسپورت نمیدهد مگر اینکه پدال گازتان را کاملا ۱۰۰ درصد فشار دهید و آنموقع میتوانید صدای اسپورت را در حد لذت بخش نه آزاردهنده بشنوید میتوان این پکیج هارا بر اساس شتاب اینگونه طبقه بندی نمود ابتدا پکیج توربو الکتریکی و پس از آن هدرز کیت مکش ریمپ و بعد از آن پکیج افزایش شتاب استیج ۳
 سپهر | سنندج | 3896...0933
سلام. برای 206 تیپ پنجهای ایرانی مدل ۹۱ به بعد همینجوری وصل میشه یا باید مثل کیت مکش تورنادو و.. منبع انبساط جابجا بشه؟؟ اگه بخوام این رو با هدرز نصب کنم، چقدر صدای اگزوز بیشتر میشه؟ و لزوما بایستی ecu ریمپ بشه یا ecu خودش خودش رو تطبیق میده؟ در کل نظرتون با ترکیب کیت و هدرز چیه؟ کافیه برای رفع کپ اولیه tu5 ایرانی؟ یا لازمه مثلا چیپ دراگون هم اضافه بشه؟ نمیخوام استهلاک ماشینم زیاد شه و نمیخوام در حد توربو الکتیریکی و .. هم خرج کنم
 پاسخ : سلام برای ۲۰۶ های ایرانیزه ۹۱ به بعد به همینصورت نصب شده و نیازی به جابه جایی منبع انبساط ندارد این کیت مکش کاری به صدای اگزوز ندارد و تاثیری بروی صدای اگزوز ندارد و نیاز قطعی به ریمپ ای سی یو نیست ولی در صورت تمایل به افزایش بیشتر قدرت و توان میتوانید ریمپ و یا تیونینگ چیپ دراگون را به خودروی خود بیافزایید و اصطحلاک را هم نمی افزاید نگران نباشید.
 بهادر | تهران | 0074...0930
سلام، از این کیتهای هوای خنک اسپورت میخواستم برای ۲۰۶ تیپ۵ مدل ۹۵ ، ولی مطمعن نیستم این مدل بش بخوره ، لطفان راهنمایی بفرمایید
 پاسخ : سلام همین مدل به خودرو شما میخورد نگران نباشید.
 مسعود | تهران | 
سلام برای پراید کاربراتوری هم کیت مکش هوای سرد دارین؟ مبلغ هم اعلام میکنین؟ با تشکر ار شما
 پاسخ :

سلام خیر موجود نداریم ولی اگر بخواهید و همکاری کنید میتوانیم برایتان طراحی و ساخت نماییم.

 مهرداد | خوزستان | 8504...0938
سلام یه سوال داشتم  اول اینکه تاثیر این کیت روی 206 تیپ 2 چقدره؟ دوما چقدر اختلاف هست بین تاثیر فیلتر هوای بلند و متوسط؟ چقدر به صدای ماشین اضافه میشه ؟
 پاسخ :

سلام تاثیرش در حدود 10 تا 15 درصد میباشد تفاوت تاثیر فیلتر بلند و کوتاه در حدود دو درصد میباشذ که آن هم بیشتر خودش را در دور های بلند تر نمایان میسازد از نظر صدا فیلتر بلند صدای کمتری دارد و در کل صدای فیلتر اسپورت که با کیت مکش نصب میشود در حدود هیوندای کوپه میباشد

 هادی | م | 9381...0922
سلام میخواستم بپرسم من فقط لوله استیل میخوام برای رانا فیلتر kgn دارم فقط لوله چند در میاد  
 پاسخ :

سلام قیمت 230 تومان

 حامد | ارومیه | 6660...0910
ببخشید سایز لله استیل دقیقا چقدر هست برای نصب به خودرو slx و دقیقا سر لوله به کجا بست میشه؟
 پاسخ :

سلام سایز لوله 63 میل میباشد و به دریچه گاز نصب میشود.

 milad |
سلام جناب خسته نباشید آقا این کیت با فیلتر هوای بلند و توربو برای 206 تیپ 2 قیمت چند؟ بعد میخواستم سوال کنم که آیا این کیت روی بالا رفتن آمپر هم تأثیر داره یا نه؟ چون در ترافیک های شهری هوای کمتری بهش میرسه و باعث بالا اومدن آمپر میشه
 پاسخ : سلام قربان قیمت این کیت سادش که شامل فیلتر لوله ها و جنت و بست میباشد ۳۶۰ تومان میباشد قیمت ۱۵۰ تومان برای اضافه نمودن فیلتر و توربو آیرودینامیک به کیت افزوده میگردد. بله کیت مکش با مکش هوای خنک به موتور منجر به کاهش دمای موتور و کاهش اصطحلاک خودرو میگردد.
 صالح | سمنان | 2415...0912
درووود محفظه آبی رنگ جلوی فیلترk&n چیه؟و کارش چیه؟!
 پاسخ :

درود قربان اون محفظه آبی رنگ توربو آیرودینامیکیست و کار آن مخلوط بهتر سوخت و هوا میباشد.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان