چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip 


تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

70,000 تومان
تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip

تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Nitro Tuning Chip


تیونینگ چیپ نیترو   Nitro Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS
 
تیونینگ چیپ نیترو  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ نیترو را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. نیترو عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. نیترو در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد . نیترو به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست نیترو را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد. عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
 
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
 
چیپ نیترو روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست نمی خورد ولی باز هم ابتدا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و پس از آن اقدام به خرید نمایید شکل این سوکت را می توانید با باز کردن لینکی که پایین صفحه گذاشته ایم ببینید و با پورت دیاگ خودرو خود مقایسه نمایید.  
نصب تیونینگ چیپ نیترو بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. شما کافیست آن را به پورت دیاگ نصب نمایید و سوییچ خودرو را باز نموده و پس از ۳۰ ثانیه صبر خودرو را روشن نمایید.
تنظیمات نیترو به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که نیترو بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب نیترو نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
 
اثرات مثبت تیونینگ چیپ نیترو تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید نیترو تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.   تیونینگ چیپ نیترو بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد. تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ نیترو و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ نیترو خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ نیترو بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ نیترو از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.
 
نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ نیترو چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ موجود که کنارش Reset نوشته است فشار دهید ( تا کلیه چراغ های چیپ خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.
 
نصب تیونینگ چیپ نیترو از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ نیترو چیست ؟
اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین و سالم ترین چیپ تیونینگ موجود در جهان می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.  خرید تا ٥ عدد تخفیفی ندارد به خريداران عمده و همكاران ٢ تا ٧ درصد تخفیف به صورت زیر در سبد خرید اعمال می شود:
خريداران ١٠٠ عدد يا به بالا با تماس به مدير سايت . نظرات کاربران
 محمد | شهرکرد | 0200...0913
سلام. دوتا سوال دارم بزرگوار. اول اینکه چرا جواب سلام همه را با درود میدید؟دوم اینکه این وسیله در کار روآ معمولی ها هم تاثیر چشمگیری دارد؟باتشکر
 پاسخ : سلام قربان دلیل خاصی ندارد طبق عادت درود میگوییم و به دلیل اینکه درود به نظر بنده مودبانه تر میباشد. بله قربان روی روا هم تاثیر چشمگیری دارد.
 کامران | MASHHAD | 9042...0915
با سلام. این چیپ به جک جی 5 اتومات میخوره؟
 پاسخ : درود بله نصب میشود قربان
  | شهریار | 5690...0919
سلام، آیا بلوکه سیلندر زانتیا تحمل افزایش قدرت موتور تا 30 اسب رو داره
 پاسخ : درود بله قربان
 رضا | استان اردبیل شهرستان پارس اباد | 7907...0914
سلام و خسته نباشید ؟ در مورد چیپ برای سمند ef7 دوگانه سوز مدل 95 نصب میشه چند اسب بخار افزایش میکنه با تشکر
 پاسخ : درود سلامت باشید حدود ۱۰ تا ۱۲ اسب بخار می افزاید.
 amir | شهریار | 5690...0919
و یک سوال دیگه هم داشتم ، شمع 4 پلاتینه هم روی شتاب وسرعت تاثیر دارد
 پاسخ : بهترین شمع شمع سوزنی ایریدیوم هست که ما دو مارک denso و ngk مدل اصلی و درجه یکشو در سایت برای فروش گذاشته ایم.
 amir | شهریار | 5690...0919
با سلام ، خب با یه فیلتر اسپرت،هدرز،توربو فن،چیپ،عوض کردن پیستون و میل لنگ ریس و تا چند اسب میتوان به قدرت موتور افزود.
 پاسخ : درود نهایتا ۳۰ اسب
 amir | تهران | 5690...0919
سلام، من یه زانتیا دارم که قدرتش حدود 135 اسب هستش اگه بخوام بدون توربو قدرتشو تا 200 اسب برسونم چقدر هزینه داره و چه وسیله هایی لازم هست که از خودتون تهیه کنم
 پاسخ : درود امکانش نیست بدون توربو بتوان به 200 اسب رساند نهایتا بتوان 25 تا 30 اسب افزود آن هم با فول تقویت کردن موتور
 آرش | اصفهان | 5882...0913
با سلام و ادب من پژو 405 مدل 82 انژکتوری دارم . میخواستم بدونم با کمترین هزینه برای افزایش شتاب و البته عدم افزایش مصرف سوخت و اصطحلاک خودرو ، شما چی توصیه میکنید ؟ ممنون میشم اگه امکانش باشه و جواب رو ایمیل کنید
 پاسخ : درود تیونینگ چیپ نیترو به خودروی شما نصب نمیگردد زیرا پورت دیاگ خودروی شما دو رشته ای و داخل کاپوت میباشد بهترین محصول برای شما سوپر چیپ رایزین قرمز و یا بنفش میباشد
 علی | تهران | 4251...0935
سلام   تفاوت چیپ Nitro Tuning Chip با Dragon Tuning Chip در چیست و کدام بهتر هستند ؟ من سمند LX EF7 بنزینی (تک سوز) ۹۲ دارم. که ECU ماشین زیمنس (کنتینانتال) هست با دریچه گاز سیمی.   چی پیشنهاد می کنید بگیرم؟ در درجه اول مصرف و استهلاک برام مهمه و در درجه دوم شتاب   ممنون
 پاسخ : درود چیپ تیونینگ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش و تقویت جرقه ریس عالی میباشد.
 ابراهیم | شاهرود | 8757...0912
با سلام خواستم بدونم این چیپ که روی ob2نصب میشه برای ماشینا متفاوته؟ من ماشینم سمند ال ایکس دوگانه کارخانه مدل 88 اگه من ماشینو عوض کردم مثلا پژو پراید یا سمند مدل بالاتر بگیرم این چیپ به اونهاهم میخوره یا فرق میکنه ممنون
 پاسخ : درود هم به این خودرو نصب میشود و هم به خودروهای دیگر نصب میشود.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان