چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3 


پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

تیونینگ چیپ دراگون ، چیپ رایزین بنفش ، چیپ تقویت جرقه ریس ، توربو مکانیکی ، فیلتر اسپورت

910,000 تومان
پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو خود هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این بهترین چیپ تیونینگ موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.
 
تمامی کارخانجات خودرو سازی برای حفظ محیط زیست و به دست آوردن گواهی نامه های بین المللی خودروهایشان را به گونه ای پروگرام ریزی می نمایند که بین ۶۵ تا ۸۰ درصد از حداکثر قدرت موتور خودرو را کسب ننمایند و در این صورت موتور خودرو نمی تواند به حداکثر قدرت و عملکرد خود دست یابد. این چیپ کاملا هوشمند بوده و با گرفتن پارامتر های ای سی یو و تغییر در میزان فشار سوخت و پاشش سوخت و نوع پاشش سوخت خودرو شما را به حداکثر عملکرد واقعی خود می رساند و می توانید به صورت ویژه ای خودرو خود را با دیگر خودرو های مشابه خود متفاوت سازید. 
 
به محض نصب این چیپ بروی خودرو این چیپ شروع به تغییرات در میزان پاشش و نوع پاشش و مدت زمان پاشش و فشار سوخت و ... می نماید و اثرات تغییرات را بررسی شروع به بهبود می نماید نتیجه نهایی و این چیپ از اول نصب شروع به افزایش قدرت خودرو می نماید ولی حداکثر نتیجه آن بعد از۲۰۰ کیلومتر رانندگی معلوم می شود.
 
 
 
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو بسته می شود و قدرت خودرو شما را تا ۳۵ درصد و ترک را تا ۲۵ درصد افزایش می دهد نصب آن بسیار ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه می توان آن را نصب و یا خارج نمود حتی خودتان می توانید آن را نصب نمایید از مزایای فوق العاده مناسب مهم و خوب آن می توان گفت که هیچگونه آثار منفی بروی ای سی یو و موتور و دیگر قطعات برقی خودرو نداشته و به محض جدا سازی آن تنظیمات خودرو شما نیز به حالت اولیه گشته و هیچگونه زیانی را به هیچکدام از قطعات خودرو وارد نمی نماید.   
 
 
این چیپ فقط به پورت OBD2 خودرو نصب میگردد و این پورت همان پورتی است که تنظیم موتور کامپیوتر را به آن پورت خودروی شما در زیر فرمان خودرو نصب می نماید.

 
سوپر چیپ رایزین بنفش 
تنها تفاوت سوپر چیپ رایزین بنفش و قرمز در میزان قدرت و آمپر آن است معمولا سوپر چیپ قرمز مناسب خودرو های ساده تر که سیستم و نور زنون ندارند می باشد و سوپر چیپ بنفش مناسب خودروهایی که بروی آن ها زنون و یا سیستم بسته شده می باشند.
در کل سوپر چیپ بنفش از قرمز قوی تر بوده و تاثیر بیشتری بروی خودرو خواهد گذاشت. 
 
  
نام محصول چیست ؟
سوپر چیپس رایزین RAIZIN VOLT STABILIZER Pivor 
ین محصول به همره کلیه اتصالات مورد نیاز شما که در عکس های بالا نیز مشاهده می شود می باشد. 
سوپر چیپس رایزین چیست و عملکرد آن چگونه است ؟
سوپر چیپس رایزین یک تقویت کننده برق خودرو و یک محافظ برق برای خودرو و یک رفع کننده قطعی کپ کردن خودرو در دورهای پایین و یا به هنگام روشن نمودن کولر خودرو می باشد که می تواند کلیه سیستم های برقی خودرو را تقویت نماید. 
 
از جمله مزایای سوپر چیپس رایزین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-افزایش قدرت و شتاب خودرو تا 8% 
2-کاهش مصرف سوخت خودرو تا 7% 
3-افزایش گشتاور خودرو و افزایش جوابدهی و عکس العمل خودرو به محرک ها 
4-افزایش قدرت پمپ سوخت خودرو و سوخت رسانی و بهبود نوع قدرت پاشش سوخت و ​استفاده بهینه تر از سوخت 
5-افزایش قدرت جرقه شمع خودرو و انجام دقیق تر این عمل (قابل توجه دارندگان خودرو های گاز سوز و یا خودروهای تقویت شده)  
6-افزایش قدرت توان استارت زدن و روشن شدن خودرو 
7-افزایش عمر مفید قطعات برقی خودرو شامل ای سی یو و سنسور ها و .... (به دلیل تنظیم برق و یکنواختی و جلوگیری از نوسانات شدید) 
8-افزایش کیفیت و صدای ضبط صوت و باند های خودرو 
9-افزایش عمر باتری حتی تا چند برابر  10- و ................ 
 
سوپر چیپس رایزین تا چه میزان می تواند قدرت و شتاب خودرو را افزایش دهد ؟ 
این سوپر چیپ به راحتی می تواند قدرت و شتاب خودرو شما را 6% افزایش دهد. 
 
سوپر چیپس رایزین تا چه میزان می تواند مصرف خودرو را کاهش دهد ؟ 
این سوپر چیپ به راحتی می تواند تا 5% مصرف سوخت خودروی شما را کاهش دهد. 
 
سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب می گردد ؟ 
این چیپ به روی کلیه خودرو ها نصب میگردد.

سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب نمی گردد ؟
این چیپ بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد فقط بروی خودروهای کاربراتوری تاثیرات افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت بسیار بسیار ناچیز می باشد ولی می تواند برق خودرو عمر مفید باتری و نور های چراغ ها و صدای بلندگو های خودرو و سایر قطعات برقی را تقویت نماید..
 
اثرات مثبت سوپر چیپس رایزین از کی و به چه صورت قابل مشاهده می باشد ؟
اثرات آن محسوس و قابل توجه است و بلافاصله پس از نصب این محصول می توانید اثرات آن را ببینید. 

نحوه نصب سوپر چیپس رایزین چگونه می باشد ؟
نصب این محصول بسیار راحت و ساده می باشد و به راحتی توسط خود شما نصب می گرد
 
مراحل نصب به قرار زیر می باشد:
خود محصول یک کابل مثبت و یک کابل منفی دارد که شما بایستی آن ها را به بست های باطری ببندید مثبت بروی مثبت و منفی بروی منفی سه عدد کابل دیگر نیز همراه محصول می باشد که بایستی یک سر هر سه کابل را به بست منفی باطری وصل نمایید و سر های دیگر آن یکی را به موتور و دسته موتو پیچ نمایید یکی دیگر را به پشت موتور سینه اتاق پیچ نمایید و ببندید و دیگری را زیر پیچ جلو گلگیر و یا جلو کاپوت پیچ نمایید بایستی توجه نمایید که این سه عدد کابل هر سه اتصال به بدنه بوده و حتما بایستی بروی فلز بسته شوند از بستن آن ها بوری قاب ها و یا قمت های پلاستیکی و عایق و یا رنگ شده بپرهیزید و قبل از نصب حتما رنگ آن جاهایی را که می خواهید آن کابل را ببندید را ببرید تا کاملا آهن به آهن اتصال نماید.

این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نتیجه را دوچندان می نماید و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد سوپر چیپس رایزین چیست ؟

اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمتو کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ  را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین چیپ برای رفع کپ کردن و افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت است و تمامی این موارد را همین یک محصول انجام می دهد در صورت استفاده این محصول به همراه تیونینگ چیپ نیترو درایو نتیجه خیلی بهتر شده و شتاب خودرو شما بیشتر افزایش می یابد. 
این چیپ یکی از راحت ترین و قدرتمند ترین چیپ های افزایش قدرت جرقه شمع خودرو می باشد که می تواند با افزایش قدرت جرقه زنی خودرو بین 1.5 تا 2.5 برابر و مدت زمان جرقه زنی قدرت و گشتاور خودرو به صورت ویژه ای افزایش دهد.
این چیپ را می توانید هم بروی خودرو های شهری و هم خودرو های درگ و مسابقه و رالی ببندید. نصب آن راحت و بروی کلیه خودرو ها نصب می گردد.
 
ویدیو نصب محصول:
https://www.youtube.com/watch?v=yP2qHNaFD6M
 
در صورت تقاضای دیگر قطعات تیونینگ درخواست را از طریق تماس با ما اعلام نمایید.

فیلتر هوا خنک اسپورت آمریکایی K&Nاین فیلتر هوا آمریکاییست و از کیفیت بالایی برخوردار است و کمک می نماید که هوای بیشتر و بهتری به موتور خودروی شما وارد شود. 
در نتیجه با ورود هوای بیشتر و بهتر می تواند به بهبود کارایی خودرو ی شما و افزایش اسب بخار خودرو کمک نماید.
سایز دهنه ورودی آن ۳ اینچ معادل با ۷۶ میلیمتر میباشد.
 
مشخصات و مزیت های محصول:
۱− ۱۰۰٪ جنس مرغوب و مناسب خودروی شما.
۲−جنسیت تور محافظ از استیل با بهترین کیفیت ممکن می باشد.
۳−رنگ محصول قرمز می باشد.
۴−ارتفاع محصول ۶٫۵ اینچ
۵−قطر بیرونی فیلتر ۵٫۵ اینچ
۶−محل ورودی هوای فیلتر ۳ اینچ
۷−ورود هوای بیشتر به موتور خودرو و بهبود کارایی خودرو ی و افزایش اسب بخار خودرو.
۸−این فیلتر کمک می نماید به فنک نمودن هوای ورودی و از گرم شدن هوا بخاطر ورود از فیلتر جلوگیری می نماید.
۹−قابل شستشو و استفاده مجدد.
۱۰−افزایش ۵−۸ اسب بخار و تصفیه بهینه تر هوا و جلوگیری از ورود گرد و غبار هوا.
۱۱−نصب و استفاده بسیار راحت.
این دستگاه دارای وزن سبک و از جنس آلومینیوم است و با کنترل مکش سوخت و وارد کردن جریان هوای شدید به محفظه ی احتراق باعث افزایش شتاب تا 7% و با کنترل مکش سوخت باعث کاهش مصرف خودرو می شود. نصب این دستگاه بسیار آسان بوده و بر روی تمامی خودرو ها امکان پذیر می باشد.

 نظرات کاربران
 متین |
با سلام می خواستم بدونم برای پژو پارس چقدر هزینه کنم ۰تا۱۰۰ کمتر از۶ثانیه میشه
 پاسخ : درود حداقل بالای ۸ تومن بازم زیر ۷ ثانیه نمی آید مگر اینکه کامل سیستم زیر بندی رو تغییر دهید و خودرو را چهار چرخ متحرک نمایید که هزینتان بالای ۲۵ تومن میشود.
 امید | تهرون | 7595...0903
سلام.درود و ۳-۴صد بدرود.سال نو مبارک. دوست گرامی، امکانش هست بفرمایین:برای افزایش چشم گیر،شتاب برلیانس H330 اتومات، این،چیپ ها کارایی داره؟و در این صورت، کدوم محصول،واسه من،مفیده..؟(با توجه ب اینکه،برلیانس موتور حساسی داره، و قطعات کمیاب و گران قیمت!!!)و با توجه ب شرایط حال،مرحمت بفرمایید:نصب،قطعه اضافی بر روی موتور،باعث بروز مشکل فنی و یا تداخل در گارانتی ماشین نمیشه؟!!!؟.....،{با آرزوی بهترین ها،برای همه،شما دوستان بزرگوار} و {سپاس ،از سایت مفید
 پاسخ : درود قربان ممنون سال نو شمام مبارک همین پکیج افزایش شتاب استیج ۳ برای خودروی شما عالی میباشد و هیچگونه مشکلی به وجود نمی آورد نگران نباشید روی مدل خودروی شما خیلی ها این پکیج رو نصب نموده اند اگر بتوانید پکیج کامل رو بگیرید که عالیست ولی اگر بخواهید کمتر هزینه نمایید میتوانید چندتا از محصولات پکیج را خریداری و نصب نمایید.
 مجتبی | تهران | 4115...0919
باسلام وتبریک سال نو.میخواستم بدونم پکیج۳به تنهایی روی سمندال ایکسxu7جواب میده یا همراهش قطعه دیگه ای هم لازم داره؟
 پاسخ :

درود ممنون سال نو شمام مبارک بله به تنهایی نیز میتوانید بروی خودروتون نصبش نمایید ولی اگر لوله های کیت مکش هوا و سوپر چیپ پاور ریس را نیز به آن بیافزایید تکمیل تر و برای نصب بهتر میشود.

 مسعود | بندر عباس | 1489...0917
با سلام و عرض تبریک سال جدید خدمت تمامی کارمندان زحمتکش بهنوین خصوصا آقای حمیدیان که نه تنها در فروش بلکه در مراحل نصب و بعدی نیز صمیمانه کمک نموده و راهنمایی مینمایند. من این پکیج را بروی خودرو نصب نمودم و از عملکرد آن بسیار راضی هستم ولی دوست دارم باز شتاب خودرو بیشتر گردد شما چه محصولات دیگری را برای خودروی اینجانب توصیه مینمایید ?
 پاسخ : درود ممنون عید شمام مبارک برای کسب نتیجه بیشار شما میتوانید سوپر چیپ پاور ریس و کیت مکش هوا و هدرز نیز برای خودروی خود خریداری و نصب نمایید.
 محمد | کرج | 9633...0921
ممنون از پاسخ گویی سریعتون . میشه این قطعات رو به نحوی نصب کرد که در صورت عدم احتیاج سیستمشون قطع بشن؟ و این پکیج استیج 3 باععث کاهش مصرف سوخت هم میشه؟  پمپ یا فیلتر بنزین هم احتیاج هست عوض بشه برای افزایش شتاب؟
 پاسخ :

خواهش میکنم قربان متاسفانه این امکان وجود نداردمگر اینکه قطعا ها را جدا نمایید خیر این پکیج برای افزایش شتاب هست نه برای کاهش مصرف. خیر نیاز به تعویض پمپ بنزین نمیباشد.

 پویا | 09193232629 | 
سلام و خسته نباشید به شما، من یه پارس xum مدل 95 دارم، میخواستم هم افزایش شتاب داشته باشم و هم مصرف بیاد پایین(مهم)،میخواستم بدونم با این کیت شما چیز دیگه ای هم پیشنهاد میکنید، مثل هدرز ، کیت هوا و شمع و ... خود همین کیت کامل چند درصد رو شتاب و قدرت و کاهش مصرف سوخت تاثیر میزاره؟ ببخشید که سوال میکنم ولی مگنت های کاهش سوخت چطور عمل میکنن؟ اگه خوبه که چرا کارخونه ها رو ماشینای لوکسشون نصب نمیکنن چون مشکل همه کارخونه ها مشکلشون مصرف زیاده ماشیناشونه، ممنون میشم راهنمایی کنید، ببخشید اگه زیاد شد
 پاسخ : درود بله این پکیج مناسب هست و به همراهش میتوانید مگنتیک کاهش مصرف سوخت رو هم خریداری و نصب نمایید این پکیج تا حدود ۲۰ درصد شتاب را افزایش میدهد و اگر همراه آن مگنتیک کاهش مصرف رو هم نصب نمایید حدود ۱۲ درصدم مصرف خودرو را میکاهد. برای بهتر شدن تاثیر میتوانید هدرز و یا کیت مکش هوا نیز به این پکیج بیافزایید. کارخانجات ماشین سازی هدفشون کاهش هزینه های تولید و کاهش قیمت تمام شده میباشد برای همین نیز نمیتوانند آپشن های متفاوتی را نصب نمایند هر شخصی نیز یک کارایی از خودرو میخواهد یکی به دنبال افزایش شتاب یکی کاهش مصرف یکی تعادل بیشتر یکی اسپورت بودن شکل ظاهری و ....
 مصطفی | تهران | 9600...0912
سلام خسته نباشید می خواستم بدون این پکیج رو برلیانس h330 اتومات نصب میشه ؟و بعد از خریداری کجا باید برم برای نصبش؟ تشکر
 پاسخ : درود بله نصب میشود بعد از خرید دست هر برقکاری بدیدش براتون نصبش میکنن.
 محمد | شیراز | 7203...0917
عرض سلام اگه ما این پکیج رو بگیریم و نصب کنیم اگه قطعه ای از کارخونه مشکل داشته باشه از کجا بفهمیم؟ آخه نمیشه فهمید که آیا همشون صحیح کار میکنن یا خیر ممنون میشم جوابم رو بدید
 پاسخ : درود قربان اولا تمامی محصولات ما اورجینال و اصلی میباشند بعد از آن نیز ما تمامی محصولات را پیشاز ارسال تست میکنیم.
 محمد | کرج | 5378...0903
سلام قربان خسته نباشید.می خواستم بپرسم این پکیج روی فولکس گل قابل نصبه؟و اینکه خوب جواب میده؟شتاب به ۸ یا ۷ میرسونه؟ با تشکر
 پاسخ :

درود بله قابل نصب میباشد و شتاب خودروتون را حدود یکی دو ثانیه کاهش میدهد.

 پویان | کرج | 1082...0939
سلام خسته نباشید ببخشید من ۲۰۶ تیپ ۵ دارم می خوام براش هدرز و شمع سوزنی و ... ببندم می خواستم بپرسم اول این پکیجو نصب کنم بعد هدرز ببندم یا بعدش؟یا فرقی نمی کنه؟ میشه راهنماییم کنین. با تشکر از سایت خوبتون
 پاسخ :

درود قربان سلامت باشید فرقی نمیکند که اول کدامو ببندید در هر زمان که نصبش نمایید تاثیر خود را خواهد داشت.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان