چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3 


پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

تیونینگ چیپ دراگون ، چیپ رایزین بنفش ، چیپ تقویت جرقه ریس ، توربو مکانیکی ، فیلتر اسپورت

900,000 تومان
پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3


پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

این پکیج شامل پنج محصول فوق حرفه ای افزایش شتاب زیر می باشد :


 
1-تیونینگ چیپ دراگون

2-چیپ تقویت جرقه ریس

3-سوپر چیپ رایزین بنفش

4-فیلتر اسپورت K&،،N

5-توربو مکانیکی

 
توضیحات هر یک از محصولات به صورت جدا گانه در هر محصول نوشته ایم شما با رجوع به محصولات دیگر می توانید بروی هر یک کلیک کرده و توضیحات آن را بخوانید.

اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو خود هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این بهترین چیپ تیونینگ موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.
 
تمامی کارخانجات خودرو سازی برای حفظ محیط زیست و به دست آوردن گواهی نامه های بین المللی خودروهایشان را به گونه ای پروگرام ریزی می نمایند که بین ۶۵ تا ۸۰ درصد از حداکثر قدرت موتور خودرو را کسب ننمایند و در این صورت موتور خودرو نمی تواند به حداکثر قدرت و عملکرد خود دست یابد. این چیپ کاملا هوشمند بوده و با گرفتن پارامتر های ای سی یو و تغییر در میزان فشار سوخت و پاشش سوخت و نوع پاشش سوخت خودرو شما را به حداکثر عملکرد واقعی خود می رساند و می توانید به صورت ویژه ای خودرو خود را با دیگر خودرو های مشابه خود متفاوت سازید. 
 
به محض نصب این چیپ بروی خودرو این چیپ شروع به تغییرات در میزان پاشش و نوع پاشش و مدت زمان پاشش و فشار سوخت و ... می نماید و اثرات تغییرات را بررسی شروع به بهبود می نماید نتیجه نهایی و این چیپ از اول نصب شروع به افزایش قدرت خودرو می نماید ولی حداکثر نتیجه آن بعد از۲۰۰ کیلومتر رانندگی معلوم می شود.
 
 
 
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو بسته می شود و قدرت خودرو شما را تا ۳۵ درصد و ترک را تا ۲۵ درصد افزایش می دهد نصب آن بسیار ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه می توان آن را نصب و یا خارج نمود حتی خودتان می توانید آن را نصب نمایید از مزایای فوق العاده مناسب مهم و خوب آن می توان گفت که هیچگونه آثار منفی بروی ای سی یو و موتور و دیگر قطعات برقی خودرو نداشته و به محض جدا سازی آن تنظیمات خودرو شما نیز به حالت اولیه گشته و هیچگونه زیانی را به هیچکدام از قطعات خودرو وارد نمی نماید.   
 
 
این چیپ فقط به پورت OBD2 خودرو نصب میگردد و این پورت همان پورتی است که تنظیم موتور کامپیوتر را به آن پورت خودروی شما در زیر فرمان خودرو نصب می نماید.

 

سوپر چیپ رایزین بنفش 
تنها تفاوت سوپر چیپ رایزین بنفش و قرمز در میزان قدرت و آمپر آن است معمولا سوپر چیپ قرمز مناسب خودرو های ساده تر که سیستم و نور زنون ندارند می باشد و سوپر چیپ بنفش مناسب خودروهایی که بروی آن ها زنون و یا سیستم بسته شده می باشند.
در کل سوپر چیپ بنفش از قرمز قوی تر بوده و تاثیر بیشتری بروی خودرو خواهد گذاشت. 
 
  
نام محصول چیست ؟
سوپر چیپس رایزین RAIZIN VOLT STABILIZER Pivor 
ین محصول به همره کلیه اتصالات مورد نیاز شما که در عکس های بالا نیز مشاهده می شود می باشد. 
سوپر چیپس رایزین چیست و عملکرد آن چگونه است ؟
سوپر چیپس رایزین یک تقویت کننده برق خودرو و یک محافظ برق برای خودرو و یک رفع کننده قطعی کپ کردن خودرو در دورهای پایین و یا به هنگام روشن نمودن کولر خودرو می باشد که می تواند کلیه سیستم های برقی خودرو را تقویت نماید. 
 
از جمله مزایای سوپر چیپس رایزین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-افزایش قدرت و شتاب خودرو تا 8% 
2-کاهش مصرف سوخت خودرو تا 7% 
3-افزایش گشتاور خودرو و افزایش جوابدهی و عکس العمل خودرو به محرک ها 
4-افزایش قدرت پمپ سوخت خودرو و سوخت رسانی و بهبود نوع قدرت پاشش سوخت و ​استفاده بهینه تر از سوخت 
5-افزایش قدرت جرقه شمع خودرو و انجام دقیق تر این عمل (قابل توجه دارندگان خودرو های گاز سوز و یا خودروهای تقویت شده)  
6-افزایش قدرت توان استارت زدن و روشن شدن خودرو 
7-افزایش عمر مفید قطعات برقی خودرو شامل ای سی یو و سنسور ها و .... (به دلیل تنظیم برق و یکنواختی و جلوگیری از نوسانات شدید) 
8-افزایش کیفیت و صدای ضبط صوت و باند های خودرو 
9-افزایش عمر باتری حتی تا چند برابر  10- و ................ 
 
سوپر چیپس رایزین تا چه میزان می تواند قدرت و شتاب خودرو را افزایش دهد ؟ 
این سوپر چیپ به راحتی می تواند قدرت و شتاب خودرو شما را 6% افزایش دهد. 
 
سوپر چیپس رایزین تا چه میزان می تواند مصرف خودرو را کاهش دهد ؟ 
این سوپر چیپ به راحتی می تواند تا 5% مصرف سوخت خودروی شما را کاهش دهد. 
 
سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب می گردد ؟ 
این چیپ به روی کلیه خودرو ها نصب میگردد.

سوپر چیپس رایزین بروی کدام خودروها نصب نمی گردد ؟
این چیپ بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد فقط بروی خودروهای کاربراتوری تاثیرات افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت بسیار بسیار ناچیز می باشد ولی می تواند برق خودرو عمر مفید باتری و نور های چراغ ها و صدای بلندگو های خودرو و سایر قطعات برقی را تقویت نماید..
 
اثرات مثبت سوپر چیپس رایزین از کی و به چه صورت قابل مشاهده می باشد ؟
اثرات آن محسوس و قابل توجه است و بلافاصله پس از نصب این محصول می توانید اثرات آن را ببینید. 

نحوه نصب سوپر چیپس رایزین چگونه می باشد ؟
نصب این محصول بسیار راحت و ساده می باشد و به راحتی توسط خود شما نصب می گرد
 
مراحل نصب به قرار زیر می باشد:
خود محصول یک کابل مثبت و یک کابل منفی دارد که شما بایستی آن ها را به بست های باطری ببندید مثبت بروی مثبت و منفی بروی منفی سه عدد کابل دیگر نیز همراه محصول می باشد که بایستی یک سر هر سه کابل را به بست منفی باطری وصل نمایید و سر های دیگر آن یکی را به موتور و دسته موتو پیچ نمایید یکی دیگر را به پشت موتور سینه اتاق پیچ نمایید و ببندید و دیگری را زیر پیچ جلو گلگیر و یا جلو کاپوت پیچ نمایید بایستی توجه نمایید که این سه عدد کابل هر سه اتصال به بدنه بوده و حتما بایستی بروی فلز بسته شوند از بستن آن ها بوری قاب ها و یا قمت های پلاستیکی و عایق و یا رنگ شده بپرهیزید و قبل از نصب حتما رنگ آن جاهایی را که می خواهید آن کابل را ببندید را ببرید تا کاملا آهن به آهن اتصال نماید.

این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نتیجه را دوچندان می نماید و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد سوپر چیپس رایزین چیست ؟

اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمتو کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ  را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین چیپ برای رفع کپ کردن و افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت است و تمامی این موارد را همین یک محصول انجام می دهد در صورت استفاده این محصول به همراه تیونینگ چیپ نیترو درایو نتیجه خیلی بهتر شده و شتاب خودرو شما بیشتر افزایش می یابد. 

این چیپ یکی از راحت ترین و قدرتمند ترین چیپ های افزایش قدرت جرقه شمع خودرو می باشد که می تواند با افزایش قدرت جرقه زنی خودرو بین 1.5 تا 2.5 برابر و مدت زمان جرقه زنی قدرت و گشتاور خودرو به صورت ویژه ای افزایش دهد.
این چیپ را می توانید هم بروی خودرو های شهری و هم خودرو های درگ و مسابقه و رالی ببندید. نصب آن راحت و بروی کلیه خودرو ها نصب می گردد.
 
ویدیو نصب محصول:
https://www.youtube.com/watch?v=yP2qHNaFD6M
 
در صورت تقاضای دیگر قطعات تیونینگ درخواست را از طریق تماس با ما اعلام نمایید.

فیلتر هوا خنک اسپورت آمریکایی K&Nاین فیلتر هوا آمریکاییست و از کیفیت بالایی برخوردار است و کمک می نماید که هوای بیشتر و بهتری به موتور خودروی شما وارد شود. 
در نتیجه با ورود هوای بیشتر و بهتر می تواند به بهبود کارایی خودرو ی شما و افزایش اسب بخار خودرو کمک نماید.
سایز دهنه ورودی آن ۳ اینچ معادل با ۷۶ میلیمتر میباشد.
 
مشخصات و مزیت های محصول:
۱− ۱۰۰٪ جنس مرغوب و مناسب خودروی شما.
۲−جنسیت تور محافظ از استیل با بهترین کیفیت ممکن می باشد.
۳−رنگ محصول قرمز می باشد.
۴−ارتفاع محصول ۶٫۵ اینچ
۵−قطر بیرونی فیلتر ۵٫۵ اینچ
۶−محل ورودی هوای فیلتر ۳ اینچ
۷−ورود هوای بیشتر به موتور خودرو و بهبود کارایی خودرو ی و افزایش اسب بخار خودرو.
۸−این فیلتر کمک می نماید به فنک نمودن هوای ورودی و از گرم شدن هوا بخاطر ورود از فیلتر جلوگیری می نماید.
۹−قابل شستشو و استفاده مجدد.
۱۰−افزایش ۵−۸ اسب بخار و تصفیه بهینه تر هوا و جلوگیری از ورود گرد و غبار هوا.
۱۱−نصب و استفاده بسیار راحت.

سوپر چیپ پاور ریس


 


سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.


 


سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب ( پاور ریس چیست ؟) :


این چیپ چهار سیم دارد و بروی مپ سنسور و یا دریچه ورودی هوای موتور خودرو بسته شده و می تواند قدرت موتور خودروی شما را 7 اسب بخار افزایش دهد.


این چیپ در دو مدل قدیم و جدید در بازار عرضه میگردد که ما فقط مدل جدید و با کیفیت تر آن را بفروش میرسانیم.


بهبود کپ کردگی خودرو افزایش شتاب خودرو و افزایش گشتاور خودرو از جمله مزایای این چیپ می باشد.


کسانی که تیونینگ چیپ دراگون بروی خودروی آن ها نصب نمی شود و یا بدلیل خراب بودن مپ سنسور و یا سنسور اکسیژن شتاب خودرویشان کم شده است و بدلیل مشکل در سنسور ها چیپ تیونینگ دراگون نمی تواند به صورت بهینه ای اثر بخش باشد می توانند از این چیپ استفاده نمایند.


حتی شما می توانید برای بیشتر شدن شتاب و قدرت خودرویتان این چیپ را به همراه تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیئ رایزین ببندید.


نصب این چیپ نیز ساده بوده و راهنمای نصب را به همراه محصول برایتان ارسال می نماییم.


 


راهنمای نصب سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو :


 


1-نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 رانا و پرشیای موتور TU5 :


نصب سوپر چیپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 بروی سنسور فشار هوای منیفولد که همان MAP امکان پذیر می باشد که شامل 4 رشته سیم میباشد که بروی سوکت مپ سنسور به ترتیب هر کدام از سیم ها از 1 تا 4 شماره گذاری شده اند و خود سوپر چیپ پاور ریس نیز 4 عدد سیم دارد که شامل دو سیم سفید و دو سیم مشکی می باشد. شما هر 4 سیم مپ سنسور خودرو را بدون قطع کردن یا چیدن به وسیله حرارت روکش آن را بردارید و سیم های پاور ریس را به ترتیب رنگ یکی در میان بروی سیم مپ سنسور خود می پیچید و هر کدام را به خوبی چسب برق می زنید تا به هم اتصال ننمایند مثال دو سیم سفید پاور ریس را یکی به سیم شماره یک مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره سه مپ سنسور و دو سیم مشکی را یکی به سیم شماره دو مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره چهار مپ سنسور نصب نمایید. و وقتی به سوکت مپ سنسور نگاه میکنید بایستی سیم های پاور ریس یک رنگ در میان نصب شده باشند مثال (سفید-مشکی-سفید-مشکی)


 


 نظرات کاربران
 علی | تهران | 0408...0912
سلام وقتتون بخیر، میخواستم ببینم برای هیوندای i30 که خب موتورش 2لیتر و شتابش خوبه اما اگه یه شتاب و قدرت بیشتر بخوایم چه لوازمی مورد نیاز هست و اینکه آیا خودتون نصب هم میکنید؟ ممنون از شما
 پاسخ :

درود هم این پکیج افزایش شتاب استیج 3 برای خودروتان عالیست و هم پکیج توربو الکتریکی پر قدرت نصبش راحت بوده و به همراه خود محصول راهنمای نصب نیز برای شما ارسال میشود هم خودتان میتوانید نصب نمایید و هم با مراجعه به برقکاران خودرو میتوانید جهت نصب این پکیج ها اقدام نمایید.

 مهدی | کرج | 1378...0930
با سلام .
میخواستم بدونم کدوم از پکیج ها برای خودرو رانا مدل 92 جواب میده ؟؟؟

 پاسخ :

درود تمام پکیج ها جواب میدهد و هر کدام تاثیر خود را دارد و پکیج دو و سه برای خودروی شما تاثیر بهتری خواهد داشت

 masood | bndrabbas | 3806...0916
سلام مهندس خسته نباشيد من به پژو پارس 1800 دارم مدل 96 ريمپ كردم و كاتاف اوردم رو هفت ولي هنوز شتابه خوبي نداره ميخوام يه چيز اوكي بشهبه نظره شما بايد توربو شارژ بزارم يا اين پكيجه رو كه شما گذاشتين يا كاتاليزورو بردارم ممنون
 پاسخ :

سلام پکیج استیج 3 بسیار عالی میباشد میتوانید آن را خرید و نصب و امتحان نمایید.

 محمدرضا | tehran | 3418...0922
با سلام
میخواستم بدونم برای پاجرو ۸۶ گروه بهمنی چه چیزیو پیشنهاد میکنین که هم شتاب و مصرف سوختش بهتر باشه هم موتور دستکاری نسه و یا مشکلی براش پیش نیاد
ممنون
 پاسخ :

درود همین پکیج یکی از بهترین پکیج های افزایش شتاب ما می باشد.

 امین | تهران | 8171...0912
سلام
این پکیج رو میخواستم روی تیبا ۲ نصب کنم .
۱. چقدر افزایش قدرت دارم ؟
۲. وسیله جانبی برای نصب نیاز هست یا خیر ؟
 پاسخ :

درود این پکیج برای خودروی شما عالیست و به راحتی می تواند به میزان 18 درصد به قدرت خودروی شما بیافزاید خیر فقط نیاز هست نصبش کنید.

 Mohammad | اردبیل | 3038...0939
ببخشید این پکیج برای ام وی ام ۵۵۰
۲۰۰۰ چند درصد جوابگو هست
و برای نصبش خودتون مغازه ویا مکانی دارید یا ما خودمون باید نصب کنیم.
 پاسخ :

درود حدود 18 درصد برای نصب به هر تنظیم موتور یا برقکاری که مراجعه کنید به راحتی مب توانند برایتان نصب نمایند.

 مهدی | تهران | 5347...0902
ممنون از جوابتون.اگر بخوام بالای 25 درصد افزایش قدرت داشته باشم چ پکیجی رو پیشنهاد میکنید و چقدر هزینش میشه؟(بغیر از توربو)
 پاسخ :

خواهش میکنم قربان بایستی یا توربو نصب کنید و یا سوپر شارژ

 مهدی | تهران | 5347...0902
سلام مهندس خسته نباشی.استاد شما برای افزایش شتاب و سرعت ازرا گرنجور 3000 چه چیزی رو پیشنهاد میکنید با بودجه حدود دو سه تومن؟و اینکه چند تا چ حدی میتونه موثر باشه؟
 پاسخ : سلام پکیج استیج ۳ ما را به همراه رگلاتور سوخت نصب نمایید حدود ۱۸ درصد به قدرت می افزاید.
 سعید | اصفهان | 6236...0913
سلام.
1- این پکیج برای تیگو 5 نیو با 7 دنده اتوماتیک CVT در چه دوری وارد عمل میشه 2-حداقل چند اسب بخار اضافه میکنه ؟
3- آیا نیاز به دستکاری موتور و .. هست ؟
 پاسخ :

سلام روی تمامی دورها عمل میکند و حدود 18 درصد افزایش شتاب و توان دارد و نیازی به دستکاری ندارد.

 amir |
روی سمند توربو چطور جواب میده دیگه چطور میشه تقویتش کرد
 پاسخ :

سلام تاثیرش خوبه به غیر از این ریمپ ای سی یو و ...


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3

  تیونینگ چیپ دراگون ، چیپ رایزین بنفش ، چیپ تقویت جرقه ریس ، توربو مکانیکی ، فیلتر اسپورت
  پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3
  tuning
  پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3 پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 900,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  پکیج افزایش شتاب حرفه ای تیونینگ استیج 3 - by , 2015/10/23
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram