چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  70000 تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد.
 نظرات کاربران
 فرزاد | Tehran | 9101...0930
میخاستم بدونم واقعا این چیپ تاثیر داره با این توضیحاتی که دادین شما رو پژو پارس موتور زانتیا. تغییر تو پاشش سوخت داره و این که کوپه اولیه بر طرف میشه
 پاسخ : درود بله برای خودروی شما هم تیونینگ چیپ دراگون و هم سوپر چیپ پاور ریس عالی میباشد و حتی برای کسب نتیجه بهتر میتوانید هر دو را خریداری و نصب نمایید.
 مهدی | اصفهان | 3079...0913
سلام.ایامیتواندقدرت خودذوهایماs7روبدون اثرات منفی افزایش دهد وازتنبلی دراید.ممنون
 پاسخ : درود بله شما میتوانید یکی از پکیج های افزایش شتاب استیج دو یا سه ما را خریداری و نصب نمایید و خودروی خود را بسیار تیز و گوش به فرمان نمایید.
 محمد | 8064...0930
سلام ... من اين چيپ رو براي ٢٠٦ تيپ ٣ مدل ٨٣ ميخوام Ecu Sagem ... نصب ميشه روو اين ماشين يا خير؟؟
 پاسخ : درود بله بروی کلیه خودرو ها با کلیه ای سی یو ها نصب میشود و تاثیر گذار است نگران نباشید.
 عبداله | اهواز | 3054...0930
با سلام مجدد و تشکر از بابت پاسخ گویی سریعتان لطفا\" بنده رو در موارد زیر راهنمایی فرمایید: 1- آیا می توان بدون خطایابی و ارتقاء برنامه ECU از چیپ دراگون استفاده کرد؟ 2-از کجا بدونم ECU خودروی من زیمنس هست یا کروز؟ 3-و اینکه فرق چیپ پاور ریس با دراگون تیوننیگ در چیست؟ نحوه عملکرد هرکدام چگونه است؟ خودرو 206آریان وی8 مدل 88 - با تشکر فراوان
 پاسخ : درود مورد اول شما بله مورد دوم شما روی ای سی یو خودرو نگاه کنید اگر زیمنس باشد مینویسد siemens و یا crouse موارد بعدی در توضیحات محصول توضیح داده شده است
 امید | مشهد  | 4553...0936
سلام و عرض خسته نباشید من دوهفته اس این چیپو سفارش دادم ولی انگار قطعات شما حالا حالاها از گمرک خارج نمیشه از خریدنش پشیمون شدم پولمو برگردونید به حسابم ممنون
 پاسخ : درود قربان محصول برایتان ارسال گردیده است
 ارش | شیراز | 4235...0936
درود با استفاده از رایزن قرمز. چیپ دراگون و شمع ایریدیم میتونم. 206 قدرت تیپ 5 رو به 120 اسب بخار برسونم.( دریچه گاز برقی هست)
 پاسخ : درود بله قربان
 محمد | همدان | 2929...0937
سلام خسته نباشین. استفاده از این چیپ + چیپ پاور ریس روی سمند موتور پژو مدل ۸۴ چقدر میتونه تاثیر بزاره و این که امکانش هست خودم چیپ پاور ریس نصب کنم یا باید بدم بیرون نصب کنن؟
 پاسخ : درود حدود ۱۵ درصد بله خودتان میتوانید به راحتی نصب نمایید راهنما دارند.
 عبداله | اهواز | 3054...0930
با سلام احترام من ماشینم 206 V8 سفارشی مدل آخر88 هست.من برای رفع کپ اولیه و همان تاخیر رسپانس پدال گاز تصمیم گرفتم دریچه گاز فلزی بذارم ولی پس از اینکه یه تعمیرکار خوب پیداکردم، نشست پشت فرمان و ماشین رو تست کردو گفت : این بدلیل برقی بودن گاز و... هست و یسری توضیحاتی داد و گفت که عوضش نکنی بهتره و برنامه ECU رو ارتقا بدی بهتره ولی ازآنجا که من با این تاخیر گاز مشکل دارم نیاز به راهنمایی دارم: 1- چندین قطعه رو شما نام بردید اینها از لحاظ عملکرد چه تفاوتی باهم دارند؟ 2- باتوجه به اینکه من نمی خوام قطعات موتور دچارمشکل بشن ونیاز به تعویض باشه لذا چیپی رو میخوام که کمترین ضرر به موتور برسانه؟ 3- من هیچوقت دورموتور را بیش از 4000 نمیرسونم آیا برای لوگ گیری حتما\" لازمه دور رو تا ردلاین بالا ببرم؟ 4- نظرتان درباره تعویض درچه گاز پلاستیکی و 5سیمه کردن پدال گاز و دیگر آپشن ها چیست؟ با سپاس فراوان
 پاسخ : درود محصولات خوب برای شما تیونینگ چیپ دراگون سوپر چیپ پاور ریس سوپر چیپ رایزین بنفش و کیت مکش و تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک و هدرز و برای لگ گیری تیونینگ چیپ دراگون مهم نیست حتما تا ردلاین بروید تا هر دوری که خودرو را برانید بروی همون دور عمل لگ گیری مینماید و برای کاهش کپ اولیه حرکت خودرو و یا بهبود آن نیازی به تعویض دریچه گاز و پدال نیست در صورتی که برنامه ای سی یو ارتقاء یابد همان عمل را برای شما انجام میدهد شما میتوانید در صورت تمایل ای سی یو خودرو را برای ما ارسال نمایید تا برنامه آن را برایتان ارتقاء دهیم و یا میتوانید از محصولات ذکر شده بهره ببرید. ضمنا هیچ کدام از منصولاتی که معرفی نمودیم ضرری برای خودروی شما ندارند.
 اسماعیل | مشهد | 2027...0915
سلام بفرمایید ایا این محصول برای سراتو 2010 موتور 2000 مناسب است .مورد خاصی یا مشکلی گزارش نشده ؟ ایا کسی استفاده کرده . و در اخر چه تغییراتی ایجاد می شود . تشکر فراوان. 
 پاسخ : درود بله نصب میشود و تاثیر مطلوبی بروی خودروی شما دارد بله بیش از ۱۰۰ دستگاه از مدل خودروی شما این محصول را از ما خریداری و نصب کرده اند هیچ مشکلی ندارد نگران نباشید. این دستگاه با بهینه نمودن برنامه و پارامتر های ای سی یو شتاب خودرو را افزایش میدهد
 رضا |
سلام آيا امكان نصب بر روي تيبا هست ؟ لطفا براي نصب كمي توضيح دهيد تا با اطمينان خريدم رو انجام بدم؟ در كنار اين سوپر چيپ پاور ريس آيا انتخاب خوبي هست ؟
 پاسخ : درود بله نصب میگردد و برای تاثیر بهتر میتوانید به همراه تیونینگ چیپ دراگون سوپر چیپ پاور ریس را نیز نصب نمایید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان