چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 علی | مشهد  | 9912 ...0915
با عرض سلام و تبریک سال نو. می خواستم خواستم بدونم پورت دیاگ سمند ef7 کجا قرار گرفته و آیا بر روی سمند مدل 95 قابل نصب هست یا نه؟ و این که شما چه پکیجی رو توصیه می کنید؟ یعنی آیا فقط چیپ کافیه برای سمند ef7 مدل 95 یا ترکیبی از چند محصول شما؟  ممنون و نایب الزیارتون هستم.  
 پاسخ : درود ممنون پورت دیاگتون زیر فرمان خودروست و بله بروی خودروی شما نصب میگردد.همین محصول نیز عالی میباشد ولی برای اینکه نتیجه بیشتری بگیرید یکی از پکیج های استیج ۱ یا ۲ یا ۳ را خریداری و نصب نمایید.
 ابراهیم | شاهرود | 8757...0912
با سلام خواستم بدونم این چیپ روی همه ماشینا کار میکنه یا متفاوته .من سمند دوگانه کارخانه مدل88 دارم اگه اینو نصب کنم .بعدا بخام مثلا سمند مدل بالاتر یا پژو یا پراید بگیرم این چیپ روی اونا نصب میشه یا باید عوض بشه ممنون
 پاسخ : درود بله روی کلیه خودروها نصب میشود.
 محمدرضا | گرگان | 6019...0921
سلام و خسته نباشيد عرض ميكنم خدمت شما-عذرميخوام من يه ٢٠٦ سفارشي فرانسوي دارم كه نسبت به ٢٠٦ هاي ديگه تفاوت داره و اي سي يو مرلين هست \' و گويا تيپ ١ هست چون توي كارت ماشين مدلِ تيپ ماشين رو ننوشته ، ميخواستم بدونم ايا به كار اين ٢٠٦ ما مياد و مشكلي در عملكرد و نصب نداره؟؟
 پاسخ : درود سلامت باشید بله نصب میشود و جواب میدهد و هیچگونه مشکلی ندارد خیالتون راحت
 علی | تهران | 7188...0935
با سلام و شادباش سال جدید و سپاس از این فعالیت موثر و ضروری در زمینه خودرو. خواستم خواهش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین پکیج برای افزایش قدرت و شتاب سمند ef7 مدل 90 کدوم پکیج هست؟ سپاسگزارم
 پاسخ : درود متشکر از شما برای خودروی شما نیز پکیج افزایش شتاب استیج ۲ و یا ۳ عالی میباشد.
 فرامرز | مشهد | 1997...0936
سلام ببخشید یک سوال داشتم.وقتی چيپ تونینگ دراگون و نصب کنم خودرو خودش با گاز شتاب خوب میگیره. یا نه باید تا کیلومتر بالا برم تا چيپ تونینگ کار کنه.
 پاسخ : درود بار اول بایستی بسته به نوع خودرو مقداری خودرو را برانید که چیپ از خودرو فیدبک گرفته و شروع به بهینه نمودن خودرو نماید ولی از بعد از آن چیپ همیشه آماده است و نیاز به گرم کردن یا راندن خودرو ندارد.
 سعید | همدان | 8663...0918
سلام و عرض ادب ماشین من پراید مدل ۹۳ هست چیپ دراگون و رایزن بنفش بهتر جواب میده یا چیپ دراگون و پاور ریس؟؟ چقدر تغییر ابجاد میکنه؟؟ ممنون
 پاسخ : درود برای ابتدا برای پراید میتوانید تیونینگ چیپ دراگون و رایزین بنفش را خریداری و پس از آن سوپر چیپ پاور ریس را خریداری نمایید.
 آرش | شیراز | 4235...0936
سلام خدمت شما پورت دیگ برا 207 کجاست؟
 پاسخ : درود یک قاب مستطیلی زیر فرمان خودروست که یک پیچ دو سو مانند زیر آن میباشد پیچ را ۹۰ درجه دوران دهید و قاب را بکشید تا باز گردد پورت دیاگ سمت چپ چسبیده به جعبه فیوز میباشد و رنگش سبز میباشد.
 رامتین | سیرجان | 9606...0939
سلام با تشکر از خدماتتون ... من این قطعه رو گرفتم و نصب کردم و روز بروز داره وضعیت خودرو بهرت میشه ، اصلاً هم تلقین نیست دوستان ؛ چندین بار تست کردم ، واسه من علاوه بر شتاب ، بیشتر روی قدرت خودرو تأثیر داشته ( پراید مدل 88 ) ... توی سربالایی ها کاملاٌ محسوسه ؛ فقط یه سؤال : اگه قطعه در حین روشن بودن خودرو یا در حین حرکت ، اتفاقی جدا بشه و ارتباطش قطع بشه ؛ باید چیکار کرد ؟ صدمه ای می بینه ؟ باید دوباره ریست بشه ؟ تشکر
 پاسخ : درود قربان خیر هیچگونه صدمه ای نمیبیند فقط بلافاصله سرعت خودرو را کم نموده و کنار بگیرید خودرو را خاموش نموده و تیونینگ چیپ را به پورت دیاگ نصب نمایید و پس از آن روشن و حرکت نمایید و نیاز به ریست نمیباشد. مگر اینکه احساس کنید پس از نصب دوباره خودرو عملکرد خود را ندارد و دوباره به حالت اولیه خود برگشته است.
 محمد | قم | 7670...0939
سلام.این قطعه رو از کجا میتونم خریداری کنم و قیمتش برا پژو ۴۰۵چنده؟ساکن قم هستم. و اینکه احتمال آسیب به ای سی یوی ماشین که نیس؟
 پاسخ : درود تو سایتمون میتوانید سفارششو بدید براتون ارسال کنیم قیمتش مشخص میباشد و هیچگونه ضرری ندارد
 رضا | تبریز | 0401...0914
سلام ببخشید آیا واسه دنا جواب میده؟ نصب می خواد؟یا خودم میتونم نصب کنم؟
 پاسخ :

درود بله جواب میدهد راهنمای نصب فارسی دارد خودتان به راحتی میتوانید نصب نمایید.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان