چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 علی | شیراز | 0957...0938
سلام ادرستون شیراز هستش؟
 پاسخ : درود بله قربان آدرسمون زیر سایت میباشد.
 محمد | همدان | 4811...0912
سلام  من برای دنا ef7 یه توربو سیمونا با سوپرچیپ رازین بنفش و اسپارک قرمز و فیلتر مخروطی بلند و چیپ دراگون گرفتم و ای سی یو ماشینم فرستادم زحمت کشیدن ریمپ کردن  چون قبل از خرید خودم تو نظرها زیاد میگشتم میخوام تجربه ی 200 کیلومتر رانندگی با تغییرات جدید و بگم که شاید راهنماییتون کنه  از لحظه ای که شروع به حرکت میکنی در حالت عادی کاملا حس میکنی کپ کردن ماشین از بین رفته عالی شروع به حرکت میکنه واکنش به پدال گاز به شدت بهتر شده چون دریچه گاز هم برقیه کولر ماشین اصلا مثل قبل شتاب و قدرت و نمیگیره برق ماشین بهتر شده در حالت عادی مصرف کمتر شده ولی خوب چون پرشتاب تر رانندگی میکنی بیشتر به نظر میرسه شتاب صفر تا صد ماشین من 3 ثانیه کمتر شده ماشین واقعا وحشی شده تغییرات محسوسه از همه مهمتر حس و لذت رانندگی اسمرت رو به آدم میده  واقعا ازتون ممنونم فقط کاش شرکت بهنوین فعالیت هاشو تو سیستم تعلیق و ظاهر خودرو هم گسترش بده   نوروز پیروز
 پاسخ : درود قربان ممنون از نظر خوبتون انشالله در در آینده در آن زمینه ها نیز فعالیت مینماییم. عید شمام مبارک قربان
 حسین | qazvin | 9522...0938
تا 800 _700 دوس عزیز
 پاسخ : پکیج افزایش شتاب استیج ۳ برای شما عالی میباشد و پاور ریس
 حسین | qazvin | 9522...0938
سلام خسته نباشید جناب من بتازگی 206 وی 8 صفر خریدم  میخوام به قدرت شتاب ماشین افزایش بدم در کنار کم مصرف بودن لطفا راهنماییم کنید که چه چیزایی نیازه؟! 
 پاسخ : درود قربان تا چه میخواید هزینه نمایید ؟
 مسعود | اراک | 2546...0936
درود،سال نو مبارک.یک هفته ای هست که دراگون رو از شما تهیه کردم.خواستم نتیجه تاثیر این محصول رو برای اون دسته از عزیزانی که 206 Tu5 با ای سی یو کروز دارن بگم.من از همون لحظه ای که چیپ رو نصب کردم متوجه تغیرات ماشین شدم،عکس العمل موتور به پدال گاز خیلی سریع تر شده و ماشین سریع تر شتاب پیدا میکنه،گشتاور موتور تو دورهای پایین کاملا افزایش پیدا کرده،نکته جالب اینه که وقتی پدال رو تا آخر فشار میدم ماشینم نعره میکشه و شدیدا تمایل به شتاب گیری داره در صورتی که قبل از نصب دراگون ماشینم خیلی تنبل و بی حال بود،به نظرم دراگون بیشترین تاثیرش رو تو دور های بالا نشون میده و همونجوری که فرمودید واقعا هوشمنده،من که راضی هستم و ازتون تشکر میکنم. و اما در مورد مصرف سوخت : در حالت نرمال رانندگی حتی مصرفم کمتر شده ولی وقتی اسپرت رانندگی میکنم نهایتا نیم یا یک لیتر مصرقم افزایش پیدا میکنه. ماشینم اس دی،وی هشت،مدل 93،ای سی یو کروز،کاملا فابریک(الان فقط چیپ دراگون).من که راضی ام و به عزیزانم توصیه میکنم.
 پاسخ : درود سال نو شمام مبارک ممنون از نظرتون قربان.
 ایمان | تهران | 6549...0912
سلام سال نو بر تیم تقویت بهنوین مبارک من یکی از مشتریان شما هستم پیش از عید از شما یک تیونینگ چیپ دراگون گرفتم و روی خودروی رانا بستم و خیلی ازش راضیم هم شتابمو بهتر کرده و هم تاخیر اولیه حرکتمو کم کرده و هم یک مشکلی که داشت وقتی ماشین گرم میشو شتابش افت میکرد که الان دیگر این مشکلش خیلی کمتر شده میخواستم بدونم دیگر چه محصولاتی را از سایتتون خریداری و نصب نمایم که از لحاظ تاثیر مانند این چیپ راضی کننده باشه ؟
 پاسخ : درود ممنون قربان عید شما هم مبارک بعد از چیپ دراگون شما میتوانید سوپر چیپ پاور ریس و سوپر چیپ رایزین بنفش و تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک و کیت مکش هوا را خریداری و نصب نمایید.
 خشايار | شيراز | 7618...0903
سلام وقتتون بخير من هم چيپ dragon و توربو فن simota رو خريداري كردم و روي سمندlx نصب كردم واقعا شتاب افزايش پيدا كرده و عالي شده مصرف سوخت هم كم شده مرسي
 پاسخ : درود قربان مبارکتون باشه
 حسام | شیراز | 6274...0936
با توجه به این که ساکن شیراز هستم هزینه مراجعه حضوری برای خرید کمتر می شه و چند ؟یا کلا سفارشتون انلاین هست ؟
 پاسخ : بله قربان دیگه هزینه ای ندارد میتوانید مراجعه نمایید به آدرسمون در زیر سایت و محصولو حضوری تحویل بگیرید. البته بعد از ۵جم عید تشریف بیاورید شرکت در حال حاظر تعطیل میباشد.
 حسام | شیراز | 6274...0936
سلام خسته نباشید این چیپ روی mvm110 مدل 1394 قابل نصب هست؟
 پاسخ : درود سلامت باشید قربان بله هم نصب میشود و هم تاثیر بسیار خوبی دارد.
 کریم | لامرد | 3140...0916
با سلام یک سوال برام پیش اومده این چیپ بهتره یا چیپ نیترو چون من دراگون ازتون گرفتم واقعا راضیم ازش و سوال بعدی اگه من سوپر چیپ رایزن رو بگیرم چقدر رو قدرت و شتاب و مصرف سوخت تاثیر داره برای پایین اوردن مصرف چه چیزی بگیرم بهتره من خودروم گاز سوز هست میخام مصرف گازم پایین بیاد با تشکر
 پاسخ : درود چیپ دراگون از لحاظ کیفیت و عمر بسیار بهتر از نیترو بوده و از لحاظ تاثیر نیز به دلیل پروسسور سریعتری که دارد کمی از نیترو بهتر بوده و شتاب بهتری را ایجاد مینماید. سوپر چیپ رایزین نیز محصول فوق العاده ای است که هم شتاب را افزایش و هم مصرف را میکاهد برای کاهش مصرف هم سوپر چیپ رایزین عالی میباشد و هم کاهنده مصرف سوخت روسی

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان