چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. شما کافیست آن را به پورت دیاگ نصب نمایید و سوییچ خودرو را باز نموده و پس از ۳۰ ثانیه صبر خودرو را روشن نمایید.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ موجود که کنارش Reset نوشته است فشار دهید ( تا کلیه چراغ های چیپ خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 پوریا | تهران | 1050...0919
سلام..ایا با نصب چیپ مشکل کپ و تاخیر گاز هم حل میشه.؟؟؟؟.ماشینم سورن توربو..دریچه برقی هستش...
 پاسخ : درود با نصب این چیپ تا مقدار زیادی کپ خودروتون را حل کرده و شتاب خودروتان را افزایش میدهد برای خودروی ما ریمپ نیز انجام میدهیم
 هادی | استان بوشهر بندر گناوه | 9676...0936
با سلام و خسته نباشی.من میخواستم برای سمند سفارش بدم چون شتاب ماشینم پایینه بعد میخواستم بپرسم خودم میتونم نصبش بکنم یا باید تحویل استاد کار بدم؟ممنون میشم جوابمو بدین
 پاسخ : درود قربان خودتان به راحتی میتوانید نصبش نمایید.
 فواد | همدان | ...1
من روی 405 مدل 91 نصب کردم الان نمیدونم دقیقا روی مصرف چه تاثیری گذاشته احتمالا به خاطر پرفرمنس بالا یه مقدار بیشتر کرده باشه. ولی به شکل کاملا محسوس روی کارکرد موتور اثر مثبت گذاشته و گشتاور رو رو دورهای پایین بالا برده. انگار که یه بنزین فوق العاده مرغوب استفاده کرده باشی. من قرص مینداختم ماشین خوب کار میکرد راضی بودم نمینداختم اذیت میکرد هی لش میشد یا کپ میزد یا دور پایین خیلی سخت کار میکرد. الان این چیپ رو که زدم دیگه قرص تو باک ننداختم ببینم چطوریه دیدم حتی از زمانی که قرص مینداختمم بهتر کار میکنه. در مورد من که حداقل واقعیت اینه.هرچند ناگفته نمونه که من شمع سوزنی و فیلتر اسپورت و رایزین بنفش هم دارم شاید به همراه اینا بوده که اثر خیلی خوبی گذاشته مطمئن نمیتونم بگم به تنهایی چطوره ! فقط سوالم اینه که میشه اینو از روی ماشین باز کرد و روی یه ماشین دیگه زد و بعد از ریست ازش استفاده کرد ؟! یعنی همراه انجام تمام کارایی که واسه اولین استفاده انجام شد.؟!
 پاسخ : درود قربان بله میتوانید چیپ را جا به جا نمایید ولی باید روی خودرو جدید دقیق تمام مراحل را از نو انجام دهید ولی اگر سعی کنید چیپ را مداوم جا به جا ننمایید بهتر است پیشنهاد ما به شما این است که فقط در صورت فروش خودروی قبلی و یا اینکه دیگر بروی خودروی اولیه نمیخواهید چیپ را نصب نمایید آن را جا به جا نمایید زیرا دوباره بایستی مدتی را جهت مچ شدن چیپ با خودروی جدید منتظر بمانید.
 حسین | گرگان | 1437...0935
سلام  این کیت روی سورن elx جدید هم نصب میشه؟
 پاسخ : درود بله نصب میگردد.
 مهدی | اصفهان | 8826...0913
با سلام.می خواستم بدونم این چیپ بر روی ال 90 اتومات هم نصب می شه 
 پاسخ : درود بله نصب میشود
 فواد | ...1
سلام. من این چیپ رو امروز نصب کردم ماشینم 405 مدل 91 هست. چطور باید بفهمم که چیپ کاملا درست عمل میکنه و راه اندازی اولیه ای که انجام دادم نتیجه داشته ؟! الان این چیپ همیشه چراغ قرمزش روشنه و بعضی وقتا یه لحظه سبز میشه وقتیم خاموشه چشمک قرمز میزنه. درسته ؟!
 پاسخ : درود قربان اگر درست طبق راهنما نصبش کرده باشید از زیر پای ماشین متوجه میشوید که شتاب بیشتر شده و خودرو سریع تر دور میگیرد درسته قربان حالت چیپ رو هر خودرویی به دلیل تفاوت در مدل ای سی یو ها متفاوت است.
 Sina | همدان | 7261...0936
سلام  ببخشيد شما ميفرماييد كه چيپ از نحوه رانندگي لگ ميگيره و بعد بر اساس رانندگي ما به ecu فرمان ميده خب حالا ممكنه من تو جاده با سرعت مجاز و دور موتور كم رانندگي كنم و بعد يهويي بخوام از يه تريلي سبقت بگيرم ... خب اينجا چيپ به ecu فرمان ميده كه زياد گاز نخوره چون ممكنه من 50 كيلومتر رو آروم رانندگي كردم  اين خودش يه مشكل بزرگ محسوب ميشه به نظرم
 پاسخ : درود دوست عزیز اگر هر دوری این چیپ نتونه لگ بگیره رو تنظیمات همون حالت ثابق عمل میکند شما کافیه فقط چند بار تا ردلاین دور را بالا ببرید این دستگاه فیدبک خود را میگیرد. این چیپ برای افزایش شتاب هست رو هر دوری لگ نگیره شتابش مثل قبل میماند و دورهای لگ گرفته نیز شتاب از قبل بیشتر میشود شما کلا چند بار که دور را تا ردلاین بالا ببرید فیدبک کاملی میگیرد.
 حسین | Tehran | 65y7...0936
سلام خسته نباشید من مزدا 323 دارم این چیپ روش انجام میشه؟ و این که کات اف تغیری نمیکنه و فقط سیستم پاشش سوخت جا به جا میشود درسته؟
 پاسخ : درود سلامت باشید بله نصب میگردد البته به وسیله کابل تبدیل مخصوص مزدا نصب میشود که هزینه کابل تبدیل هم در حدود ۷۰ تومن میشود.
 جواد | تهران | 7099...0912
ممنون از پاسخگویی سریعتون،کیت دراگون رو سفارش دادم بابت کاهش سوخت هم کیتی هست، نمیخوام تاثیر منفی رو شتاب کیت دراگون بذاره و از شتاب ماشین کم کنه
 پاسخ : خواهش میکنم قربان محصولاتی که هم افزایش شتاب و هم کاهش مصرف دارند و به همراه تیونینگ چیپ دراگون میتوانید نصب نمایید ۱. مگنتیک کاهنده مصرف و افزاینده شتاب مگنتیک روسی ۲.سوپر چیپ رایزین قرمز یا بنفش ۳. تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک
 جواد | تهران | 7099...0912
عرض ادب میخواستم بدونم کیت دراگون روی ام وی ام ۵۵۰ اتوماتیک هم نصب می شه؟ تاثیری هم در کاهش سوخت داره؟ واینکه اگه بخواهیم شما برامون نصب کنین جایی برای این موضوع هست و هزینش چقدره؟
 پاسخ : درود بله نصب میشود و شتابشو به خوبی افزایش میدهد. خیر مصرفو کاهش نمیدهد کاری به کاهش مصرف ندارد قربان ما وارد کننده هستیم نصب انجام نمیدهیم نصبش راحته خودتان میتوانید نصب کنید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان