چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. شما کافیست آن را به پورت دیاگ نصب نمایید و سوییچ خودرو را باز نموده و پس از ۳۰ ثانیه صبر خودرو را روشن نمایید.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ موجود که کنارش Reset نوشته است فشار دهید ( تا کلیه چراغ های چیپ خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 امیر | مشهد | 5632...0939
سلام من پیکان وانت مدل 87 و شتاب ماشینم برام کمه برای این که فقط شتابش روبا هزینه نهایتا 300یا400تومن بیشتر کنم باید چیکار کنم؟ در ضمن نمیدونم پورت دیاگش چیه ممنون میشم کمکم کنید
 پاسخ : درود اگر اون قسمتی که تنظیم موتور دستگاه خطا یاب که همان دیاگ هستو میزنه مشابه محصول تیونینگ چیپ دراگون هست پس میخوره. برای خودروی شما تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس و رایزین قرمز مناسب میباشد.
 ناصر | بوکان | 5878...0914
چاره چیه؟پمپ سوخت کاملش رو دارید؟باید تعویض بشه؟کامل راهنمایی کنید ممنون میشم
 پاسخ : خیر ما پمپ بنزین ریس داریم نه عادی. باید ببرید پیش برقکار خودرو تستش کنه براتون عوضش کنه مغزیشو
 ناصر | بوکان | 5878...0914
سلام دوست عزیز.مشکلم با دراگون حل شد.تاثیرش تو شتاب واقعا محسوس است دستتون درد کنه.یه مشکل دیگه دارم بعد دور پنج هزار ماشین شتابش خیلی افت میکنه نمی دونم مشکل از چی هست؟البته قبل از دراگون هم همین مشکل داشت!شمعهارو صافی بنزین فیلتر هوا همه رو تعویض کردم ولی مشکلش حل نشد؛احتمال داره پمپ بنزین مشکل داشته باشه؟
 پاسخ : درود دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از پمپ سوختتون هست که کم میاورد.
 Arash | تهران | 3329...0912
سلام ببخشيد من يه پژو 405 اخر٨٤ دارم ولي پورت دياگش دورشتس مي خواستم ببينم هيچ گونه نميشه وصل كرد من رفته بودم دياگ زدم تميركاره يه تبديل به دياگش زد كه به دورشته اي بوخوره نمي شه از اونا بخرم وبعد اينو بهش وصل كنم
 پاسخ : درود قربان نمیدونم با اون تبدیل اگر نصب کنید جواب میدهد یا نه تست نکردیم ولی برای خودروی شما سوپر چیپ پاور ریس و رایزین قرمز یا بنفش و رگولاتور سوخت جواب میدهد قربان
 ناصر | بوکان | 5878...0914
سلام.امروزتیونینگ دراگون رو سفارش دادم ولی روی ماشین من هداپ نصب است باید اون رو بردارم؟اگه تاثیر داشته باشه محصولات دیگرتون رو هم سفارش میدم
 پاسخ : درود بله اونو بایستی بازش کنید. از لحاظ تاثیر خیالتون راحت باشد قربان.
 هادی | تهران | 2027...0912
سلام دوست عزیزم ارادت سوال اولم در مورد این هست که چرا شما تست رسمی با داینو نمی گیریم که هم رسمی مشخص باشه و هم اینکه نتایج رو در سایت به صورت ویدئو یا مستند مشتری ببینه؟ سوال دوم اینکه کمپانی های بزرگی مثل سوپرچیپس انگلیس که در ایران نماینده فعال دارن روی ۲۰۶ تیپ ۵ که قدرت موتور آن ۱۱۰ اسب بخار هست تنها ۸ اسب بخار قدرت رو اضافه میکنن ولی دراگون حدود ۳۸ اسب؟ یعنی با این حساب بر روی یه ماشین ۳۰۰ اسب بخاری مثل جنسیس حدود ۱۰۵ اسب باید اضافه کند( ۳۵٪ افزایش قدرت) 
 پاسخ :

درود قربان به دلیل اینکه ما شهر شیراز هستیم و در اینجا دستگاه داینو نداریم که بر روی آن تست نماییم و صرفا با دستگاه های دیگری از میزان افزایش قدرت خودرو با خبر میشویم و به دلیل درگیری های کاری زیاد نیز زمان برای گسترش سایت و افزودن توضیحات و محتوای سایت زیاد در دسترس نمی باشد. در خصوص سوال دوم شما نیز بایستی بفرمایم که برنامه سوپر چیپ یک برنامه از پیش تعیین شده است که بروی یک خودرو در خارج از کشور و با کیفیت هوا و سوخت متفاوتی تنظیم و ستاپ شده و این برنامه آماده شده و در حال حاظر بروی کلیه خودرو ها بدون توجه به نوع و کیفیت سوخت و تفاوت های آب و هوایی ریخته میشوند در صورتی که به نظر ما هر خودرو بایستی با توجه به کیفیت سوخت و نوع آب و هوا و میزان مقاومت قطعات برقی آن شامل سیم کشی و سوزن های انژکتور و .... تنظیم و ارتقاء یابد نه اینکه یک برنامه که در خارج تولید شده در آن مشخصات آب و هوا و سوخت و .... را در ایران نیز بروی هر خودرو بریزیم پس این همان دلیلیست که مزیت این محصول تیونینگ چیپ ما و ریمپ تخصصی ما را از فایل های آماده مجزا مینماید و تاثیر بهتری را بروی خودرو و عملکرد آن و طول عمر موتور ایفا مینماید. این چیپ تیونینگ با بررسی عملکرد خودرو و سنسور های آن و با توجه و وضعیت آب و هوایی و کیفیت سوخت هر منطقه و یا شهر خودروی شما را ارتقاء داده و به بهترین عملکرد خود میرساند. در خصوص افزایش شتاب نیز بایستی خدمتتان عرض نمایم درست است این چیپ بروی خودرویی مانند 206 میتواند بین 10 تا 15 اسب بخار افزایش شتاب و قدرت و توان ایجاد نماید و 35 درصد مربوط به خودرو های توربویی هست که بوستشان توسط ای سی یو مدیریت میشود این چیپ هم با ارتقاء جداول ای سی یو و هم با افزایش میزان بوست توربو خودرو شتاب آن را تا 35 درصد افزایش میدهد. به غیر از این چیپ تقویت خودرو بهنوین این افتخار را دارد که برای اولین بار در ایران بدون استفاده از برنامه های آماده مانند سوپر چیپس یا غیره و یا بدون استفاده از برنامه های تیونینگ و با توسط برنامه طراحی و ساخته شده خود که یک برنامه ریمپ حرفه ای خودرو میباشد اقدام به تنظیم جداول و ریمپ و ارتقاء تخصصی انواع ای سی یو از جمله پراید و پژو کیا و هیوندا و جک گرفته تا بنز و بی ام و و پورشه و .... نماید.

 امید | Bam | 
سلام دوست عزیز میشه بگید روی سمند کدوم بهتر جواب میده و چطور میشه هردوشان رو وصل کرد تبدیل میخوره؟
 پاسخ : درود دوست عزیز برای خودروی شما تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس فوق العاده عالیست و هر دو را با هم میتوانید نصب نمایید هر کدام جای متفاوتی نصب میشود.
 سجاد | تهران | 7072...0930
سلام دوست عزیز پراید هایی که ایسیوشون ساژمه ،زمانی که بار برقی ازشون میگیریم ،هنگام توقف دور موتور تا 0.5 میاد پایین موتور شروع به لرزیدن میکنه دوباره برمیگرده سرجاش ولی در حالت عادی مشکلی ندارن به نظر شما این چیپ میتونه مشکلو حل کنه؟ این مشکل در چن پراید ساژمه دیگه مشاهده کردم
 پاسخ : درود اگر به همراه این چیپ سوپر چیپ رایزین قرمز رو هم نصب نمایید هم این مشکل برطرف میشود و هم زیر پای خودرو عالی میشود.
 reza | tehran | 6988...0921
سلام وقت بخیر این چیپو با چه چیپی بندازم رو 206 تیپ 2 بیشتر جواب میده؟ و اینکه چند اسب بخار بیشتر میشه؟ مرسی از راهنماییتون
 پاسخ : درود این چیپ و به همراه سوپر چیپ پاور ریس ببندید عالی جواب میدهد.
 سينا | بندر انزلي | 6033...0938
رگلاتور سوخت تو ليست محصولاتتون نبود،چه كارايي داره و قيمتش چقدر هست؟
 پاسخ : درود تو دسته بندی سوخت رسانی و ورودی هوا میباشد میتوانید تو لینک مقابل پیدایش نمایید کارش بهتر پودر نمودن سوخت و در صورت تمایل افزایش میزان پاشش سوخت میباشد. Www.tuning.behnovin.ir/explorer.php

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان