چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 مرتضی | تهران | 1276...0912
سلام و خسته نباشید من دراگون خریدم ولی داخل بسته هیچ راهنمای نسبی وجود نداره ممنون میشم راهنماییم کنید
 پاسخ :

درود قربان وسط برگه مشکی محصول راهنمای نصب فارسی گذاشته ایم و در وسط توضیحات محصول در همین صفحه نیز میباشد.

 کامبیز | پارس آباد مغان | 8575...0912
باسلام وخسته نباشید. سوال بنده این بود که چیپ رو روی پژو پارس elx مدل 85 میشه نصب کرد. باتشکر از زحماتتون
 پاسخ : درودبله نصب میشود و تاثیرش فوق العاده میباشد مخصوصا اگر به همراه این چیپ سوپر چیپ پاور ریس نیز خریداری و نصب نمایید.
 کریم | لامرد | 7899...0917
با سلام ایا این چیپ روی سمند ef7 دوگانه جواب میده وتو مصرف سوخت چه تاثیری داره کم میشه یا زیاد با تشکر
 پاسخ : درود برای خودروی شما عالی میباشد. مصرفو تغییری نمیدهد این چیپ هوشمند میباشد.
 حامد | ارومیه | 
سلام دوباره. ببخشید همزمان با هد اپ دیسپلی نصب نمیشه ب غیر از چیپ دراگون و با خرید2 محصولی رو که ذکر کردم شما برای جایگزینی اینیکی یعنی دراگون چه محصولی پیشنهاد میدید؟افزایش کشش خودرو در سربالایی بیشتر مد نظرم هست و میزان کمی افزایش شتاب و کاهش نسبی سوخت هم که فکر کنم رو محصول پاور ریس هست.و سوال دوم اینکه گارانتی خودرو من 2ستاره ایرانخودرو هست اگه نصب کنم این قطعات تغییر حالت در موتور نمیشه و از گارانتی موتور نمیافته؟
 پاسخ : درود برای خودروی شما مناسب همون رایزین بنفش و پاور ریس و تقویت جرقه زنی میباشد. و اگر ترو تمیز بدید براتون نصبش کنن اصلا هیچ مشکلیم از نظر نمایندگی ندارد
 مرتضی | تهران | 1276...0912
درود و خسته نباشید یه سوال داشتم می خواستم بدونم رو حالت سوییچ بسته باید ۵۰ ثانیه صبر کنم خودرو جی ۵
 پاسخ : درود رو حالت سوییچ باز ریست نمایید.
 حامد | ارومیه | 
سلام ببخشید من رو سوکت ای سی یو خودرو(405 tu5) هد اپ دیسپلی نصب کردم این چیپ رو خریداری کنم رو همون سوکت نصب میشه ؟ چطوری هر دو رو رو یه سوکت سوار کنم و دوم اینکه من این محصول و محصول توربو شارژر و سوپر شارژر آیرودینامیکی و مکانیکی دو پره و سوپر چیپ پاور ریس میخوام سفارش بدم رو خوردو که گفتم نصب کنم مشکلی پیش نمیاد برا خودرو در مسافت های طولانی؟چون من راه دور زیاد میرم.این سه محصول با هم کلا رو مصرف سوخت و شتاب و سرعت گیری خوردرو چقدر تاثیر میذاره؟ممنون میشم پاسخ بدید
 پاسخ : درود قربان متاسفانه نصب هر دو محصول هد آپ دیسپلی و تیونینگ چیپ دراگون با هم همزمان امکان پذیر نمیباشد بایستی یکی از آن ها را نصب نمایید بله محصولات ذکر شده توسط شما برای خودروتان عالی میباشد
 فواد | همدان | ...1
نمیدونم چرا بعضی دوستان که استفاده میکنن و احتمالا نتیجه میگیرن کم لطفی میکنن نمیان بگن که دیگران هم بدونن. من به عنوان کسی که از این چیپ استفاده کرده با اطمینان میتونم بگم موثر بود و ماشینم کلا سرحال شد یه چیزاییش رو مخم بود با این چیپ حل شد. من فیلتر اسپورت و رایزین بنفش هم داشتم البته ! اینو واسه کسایی که نمیدونن موثره یا نه میگم.
 پاسخ :

درود قربان معمولا مشتریان وقتی به نتیجه میرسند کمتر در سایت پیام میدن اکثرا کسایی که در نصب مشکل دارن و یا در مورد محصول سوال دارند سوال میپرسند.

 بابک | سنندج | 0275...0918
باسلام این چیپ برای جک جی 5 هم قابل نصب هست وتاثیری که قابل مشاهده باشه داره؟ بالتشکر
 پاسخ : درود قربان بله نصب میشود و فوق العادست.
 صالح | مشهد | 2768...0915
خسته نباشید ماشین من پارس مدل ۹۳ هستش می خواستم ببینم خودمم می تونم این چیپو به ای سی یو وصل کنم یا حتما باید ببرم جای برق کار اتومبیل ممنون میشم پاسخ بدید
 پاسخ : درود سلامت باشید قربان نصب این چیپ بسیار راحت بوده و به راحتی خودتان میتوانید نصب نمایید.
 hossein | گچساران | 
سلام.وقت ب خیر..این چیپ رو اگه ببندم برا ef7برای ضرر نرسوندن ب قطعات دیگه.نمیخواد قطعه دیگه ایرو عوض کنم؟ و اینکه در مورد مصرف سوخت چطوره؟ و اینکه یکی از دوستان فرمودن ک اگه چندین کیلومتر با سرعت پایین حرکت کنیم و یک دفعه بخوایم شتاب بگیریم عمل نمکینه؟حتما باید قبلش چنبار با ماشین شتاب بگیریم ک دستور شتابو بگیره؟چجوریاست؟  و اینکه شتابو ک میبره بالا.تو دور بالا هم تاثیری رو ماشین داره ؟ممنونم اگه جواب بدین
 پاسخ : درود خیر قربان هیچگونه ضرری ندارد و آن را حتی به تنهایی میتوانید نصب نمایید و نیاز به تعویض هیچگونه قطعه دیگری ندارد این چیپ درانده گواهینامه های بین الملل کنترل کیفیت و سلامت میباشد که در توضیحات محصول آمده است پس شما با خیال راحت میتوانید این چیپ را خریداری و نصب نمایید. در مورد نحوه رانندگی میز فرقی ندارد این چیپ گوش به زنگ است و به محض تخته گاز نمودن وارد عمل شده و شتاب را بالا میبرد فقط در زمان اولیه نصب شما بایستی به حالت های متفاوتی خودرو را رانندگی نمایید تا چیپ کاملا از خودرو فیدبک گرفته و در تمامی دور ها بتواند خودرو را بهبود دهد. بله در دورهاب بالا نیز تاثیر گذار میباشد.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان