چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  ۷۰۰۰۰ تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد. نظرات کاربران
 حامد |
روی سورن توربو شارژ هم نصب میشه؟
 پاسخ : درود بله نصب میشود.
 یاشار | تهران | 3712...0939
با سلام لطفا ممنون میشم فرق نیترو دراگون 100 تومنی با نیترو زرد 70 تومنی رو برام تشریح کنین
 پاسخ : درود تیونینگ چیپ دراگون توسط کارخانه دراگون چیپس آمریکا تولید میشود ولی تیونینگ چیپ نیترو تورسط کادخانه نیترو درایو چین تولید میشود.
 متین | تهران | 2131...0922
سلام خسته نباشید دوست عزیز دوست عزیز صحبت های شما متناقض هستش!شما تو توضیحاتی ک دادین داخل سایت نوشتین که (\"برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.\") بعد یکی از مشتریان که سوال کردن شما گفتین بعد از جدا کردن دراگون و نصب مجدد اون نیازی به راه اندازی مجدد نیست! وقتی میگین بعد از جدا کردن به حالت اول کارخانه برمیگرده،وقتی مجدد نصب میشه نباید راه اندازی بشه؟! بعد یه سوال دیگه ای که داشتم!؟تو سیستم کامپیوتر ماشین مشکلی بوجود نمیاد که برای گارانتی مشکل ساز بشه؟ ماشینم تندر 90 صفر هست ممنون میشم پاسخ بدین
 پاسخ : درود وقتی برای اولین بار این چیپ را به پورت دیاگ خودرو وصل و ریست مینمایید حافظه داخلی این چیپ خالی شده و شروع مینماید از موتور خودرو لگ گیری مینماید و در حالت رانندگی های متفاوت فیدبک هایی را از موتور خودرو میگیرد و ای سی یو خودرو نیز در انجام دادن وظایفش از این چیپ دستور میگیرد و بعد از مدتی که رانندگی مینمایید کلیه این چیپ در حافظه خود برنامه بهینه تری را برای موتور خودرو نوشته و ای سی یو از آن برنامه شروع به مدیریت موتور خودرو مینماید به و این برنامه بهینه شده در حافظه این چیپ میماند زمانی که چیپ را از خودرو جدا مینمایید دیگر چیپی وجود ندارد که ای سی یو از آن پیروی نماید لذا از برنامه فابریک خودش استفاده مینماید و خودرو به حالت اولیه خود بر میگردد و وقتی دوباره چیپ را به پورت دیاگ وصل نمایید ای سی یو دوباره از برنامه ای که در حافظه این چیپ میباشد پیروی مینماید. نگران نباشید هیچ گونه ضرری برای ای سی یو و قطعات برقی خودرو ندارد چندین سال است که این چیپ تست شده است و جواب بسیار خوبی را داده است.
 محسن | قائمشهر  | 7100...0938
سلام جناب این چیپ روی زانتیا هم نصب میشه؟
 پاسخ : درود بله قربان نصب میشود.
 رامین | تبریز | 6564...0935
سلام. تاثیر این محصول بر روی سوزوکی ۲۰۰۰سی سی مدل ۲۰۰۶ چجوریه?
 پاسخ : درود بروی کلیه خودرو هایی که پورت دیلگشان obd2 هست نصب میشود. و حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد به قدرت میافزاید و بروی برخی از خودروهای توربو نیز در حدود ۲۵ درصد می افزاید
 فواد | ...1
سلام. اگر من این چیپ(افزایش شتاب) رو به همراه چیپ کاهنده ی مصرف همین برند(سبزرنگ) خریداری کنم امکانش هست که بعد از ریست شدن و آماده شدن(لوگ گیری) چیپ هارو کنار بذارم و هروقت بسته به نیاز هرکدوم رو که خواستم نصب کنم ؟! منظورم اینه که اگر جدا بشه تنظیماتش صفر نمیشه ؟!
 پاسخ : درود دوست عزیز بهتر است فقط یکی را خریداری و نصب نمایید و اگر میخواهید هم افزایش شتاب و هم کاهش مصرف داشته باشید مثلا تیونینگ چیپ دراگون را با مگنتیک کاهنده مصرف سوخت روسی و یا سوپر چیپ رایزین خریداری و نصب نمایید.
 بهزاد | اصفهان | 1806 ...0919
سلام روی پاژنv6 نصب میشه؟
 پاسخ : درود اگر پورت دیاگتون مثل محصول باشد بله نصب میگردد.
 بهروز | اصفهان | 0615...0913
سلام من امروز بدستم رسید ممنون ازشما فقط دوتا سوال داشتم: یک، اگه سرباتری رو برداریم یا به هردلیلی مثل اتصال ماشین به دیاگ مجبور به جدا شدن چیپ بشیم کلیه مراحل نصب رو از اول باید انجام بدیم؟؟ دو، چیپ من فقط یک چراغ داره و کنار اون درگاه مربوط به ریست چیزی نوشته نشده آیا نمونه اصلی واسم ارسال شده؟؟
 پاسخ : درود قربان خواهش میکنم خیر ۹۹ درصد مواقع نیاز به این کار نیست مگر احساس کنید شتاب خودرو کم شده بعد از برداشت بست باطری مگرنه نیازی به ریست نمیباشد. بله قربان ما تمامی محصولات ما اورجینال میباشد خیالتون راحت ممکن است در کارخانه و خط تولید نوشتن ریست از قلم افتاده باشد ولی کلیه چیپ ها از نظر کارایی پیش از ارسال با دستگاه دراگون تستر تست میشوند خیالتون راحت قربان
 رضا | 7949...0939
سلام و عرض خسته نباشيد در خصوص فروش تيونينگ چيپ دراگون نمايندگى فروش در مشهد داريد؟ ممنون
 پاسخ : درود قربان متاسفانه کلیه نمایندگی ها را به دلیل عدم رعایت قوانین نمایندگی معلق ساختیم در صورت تمایل جهت خرید مستقیما از خود سایت اقدام نمایید متشکرم
 علی | سیرجان | 8902...0914
سلام.ببخشید میخاستم بدونم دیاگ خودرو پراید مدل 89 زیر فرمونه یا داخل کاپوت.بعد من میتونم دو تا فیلتر هوا اسپرت روش نصب کنم
 پاسخ : درود زیر فرمان خودروست نیازی به نصب دو عدد فیلتر نیست

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان