چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  70000 تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد.
 نظرات کاربران
 علی | مرند | 1170...0938
سلام . عرض ارادت خدمت دوست عزیز سوالی داشتم مبنی بر اینکه : خودروی بنده پرشیا 93 مدل سال میخواستم بدونم که اگه چیپ دراگون را نصب کنم تا چه اندازه روی شتاب و قدرتش و میزان مصرف سوختش تاثیر میزاره ؟؟ موجب استلاکی خودرو هم میشه ؟؟  ممنونم
 پاسخ : درود قربان حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد به قدرت و شتاب خودروی شما می افزاید. تیونینگ چیپ دراگون محصول هوشمندی بوده و مصرف خودرو را تغییری نمیدهد مگر اینکه دائما با خودرو تخته گاز بروید و اون هم به دلیل چیپ نیست به دلیل گلز بیشتر دادن به خودرو میباشد ولی اگر مانند قبل رانندگی نمایید مصرف سوختتان هیچگونه تغییری نمینماید و اصطحلاک خودرو را نیز تغییری نمیدهد.
 saman | esfahan | 8717...0935
سلام.سال نو شما مبارک باشه.من امروز چیپ دراگون را از شما خریداری کردم فقط یه سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید.من با ماشینم زیاد شتاب میزنم و سوالم اینه که برای هر بار شتاب زدن باید از قبل با ماشینم بچرخم تا چیپ نوع شتاب ماشین من رو شناسایی کنه و آماده شتاب گیری بشه یا نه فقط همون ۲۰۰ کیلومتر اولیه کافیه و بعد از این ماشین همیشه آماده شتاب گیری هستش ؟
 پاسخ : درود ممنون سال نو شمام مبارک قربان خیر نیازی به راندن خودرو پیش از هر شتاب زدن نیست وقتی چیپ خوب مچ شود بعد از ۲۰۰ کیلومتر خودرو همیشه گوش به فرمان بوده و به محض تخته گاز نمودن خودرو با تمام توان خود حرکت مینماید.
 صادق | آذربایجان غربی شهرستان خوی | 2284...0914
من یک ماشین پژو پارس سال مدل 91دارم خودم گاز سوزش کردم ( سیستم گازش کارخانه ای نیست) می خواستم ببینم محصولات شما میتواند در افزایش سرعت وتوان ماشین ذکر شده به بنده کمک کند
 پاسخ : در حالت بنزین بله ولی در حالت رانندگی با گاز چون خودتان گاز سوز نموده اید در بعضی از خودرو ها جواب میدهد و در بعضی ها خیر با توجه به نوع سیستم و روشی که خودرو را گاز سوز نموده اید.
 علیرضا | 5834...0912
سلام من اینو امروز حظوری خریدم ازتون همینطوری فقط وصلش کردم زیر ماشین ؛ ریستش هم نکردم ؛ تاثیرش خیلی خوب بود هم رو گاز هم رو بنزین ؛ ماشین روآ سال  ممنونم بابت محصول خوب
 پاسخ : درود ممنون از نظرتون مبارکتون باشه
 داود | تبریز | 6558...0914
با سلام.ممنون از زحمات عزیزان.من دو روز که دراگون رو تحویل گرفتم و طبق راهنمایی فعالش کردم.خوشبختانه همون روز که نصبش کردم قرار بود بریم شهرستان و اون 200 کیلومتر کارکرد بعد نصب قطعه رو انجام دادم.206 من تیپ 2 مدل 83 هستش.همه میدونن این سری 206 ها از لحاظ شتاب گیری واقعا عالی هستن...ولی بهر حال قطعه دراگون این عملکرد رو بهبود بخشیده به ماشینم.فقط از قبل یکسری ایرادات ریز داره که بازم اون ایرادات هرازگاهی خودنمایی میکنن...مثلا در ترافیک بعد از چند ساعت رانندگی وقتی کلاج و ترمز میکنم دورموتورم یکمی از سطح دو میره بالا و بعد میاد پایین...و گاهی سرعتم رو کم میکنم در دنده دو و دوباره میخوام حرکت کنم یه لحظه خفه میکنه و مجبور میشم زود بدم دنده یک...بازم ممنون از لطفتون..راضی هستم از دراگون..سال خوبی داشته باشید
 پاسخ :

درود قربان ممنون از نظزتون در خصوص اون مشکل نیز که فرمودید خودروتون از قبل اون مشکل را داشته ولی بعد از نصب چیپ دراگون بهتر شده و فقط هر از گاهی این مشکل برایش پیش میاید مشکل از یکی از سنسورهای دریچه گاز استپر موتور و یا مپ سنسور خودروتون میباشد که میتوانید با مراجعه به یک تنظیم موتور تخصصیاین ایراد را نیز مرتفع سازید.

 ارمين | اروميه | ٣٦١٣٨...٠٩
با سلام و عرض ادب خيلي ممنون از زحماتتن كه اينگونه سريع پشتيباني ميكنين واقعا خسته نباشيد  پس من صبر ميكنم كه سوكت تبديل تهيه بفرماييد لطفا در صورت تهيه داخل سايت اطلاع رساني بكنين كه اون دسته از عزيزاني كه نياز دارن بتونن خريد كنن سپاسگزارم
 پاسخ : درود ممنون از شما انشالله به محض موجود شدن و آماده شدن در قسمت افزودنی های اختیاری آن ها را افزوده خواهیم نمود.
 سجاد | اردبیل | 2522...0914
باسلام من یه ۲۰۶sd  ۱۴۰۰دارم چه محصولی پیشنهاد میدید برای افزایش قدرت شتاب و کاهش سوخت یه مشکلی هم دارم ماشین بنده تا دنده سه عالی شتاب میگره ولی چهار و پنج ضعیف!!!
 پاسخ : درود برای خودروی شما این سه محصول برای شروع عالی میباشد. تیونینگ چیپ دراگون ، سوپر چیپ پاور ریس ، سوپر چیپ رایزین قرمز و یا بنفش رنگ
 سید | تهران | 7497...0912
سلام سال نو مبارک..تو شهر تهران نمایندگی دارید.تا از،اونجا خرید کنیم..موفق باشید
 پاسخ : سلام سال نو شمام مبارک متاسفانه فقط ما شیراز هستیم ولی شما میتوانید در سایتمون سفارش دهید هر محصولاتی رو که میخواید به صورت آنلاین و یا پرداخت در محل و براتون ارسال نماییم ما همه روزه به کال کشور ارسال داریم کلیه محصولاتمان نیز راهنمای نصب داشته و شما به راحتی میتوانید نصبشان نمایید بروی خودروتان.
 ارمين | اروميه | ٣٦١٣٨...٠٩
با عرض سلام و خسته نباشيد من ميخواستم چيپ دراگون سفارش بدم ماشينم پارس مدل ٨١ ولي ظاهرا يه تبديل لازم داره متاسفانه نتونستم داخل سايت پيداش كنم اگه امكانش هست راهنماييم كنين تا بتونم ازين محصولتون استفاده كنم ممنون
 پاسخ : درود سلامت باشید متاسفانه تبدیل نصب دراگون به خودروی شما که دو رشته ای میباشد را نداریم شاید تا مدت دیگر آماده کنیم تبدیل را بایستی صبر دهید و یا میتوانید به جایش سوپر چیپ پاور ریس خریداری و نصب نمایید.
 علی | شیراز | 0957...0938
سلام ادرستون شیراز هستش؟
 پاسخ : درود بله قربان آدرسمون زیر سایت میباشد.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان