چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip 


تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

100,000 تومان
تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip


افزودنی های اختیاری
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های مزدا به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های دوو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ریو به obd2  70000 تومان
 اضافه نمودن سوکت تبدیل خودرو های ۴۰۵ مدل پایین به obd2  70000 تومان

تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chipتیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Dragon Tuning Chip


چیپ افزایش شتاب خودرو ، چیپ افزایش قدرت خودرو ، چیپ رفع کپ خودرو   Dragon Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS

 


 


تیونینگ چیپ دراگون  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ دراگون را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. دراگون عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. دراگون در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد .
 

 


 


دراگون به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست دراگون را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد.
عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  بروی خودروهای توربو و 15 تا 25% قدرت را بروی خودرو های عادی و تنفس طبیعی نظیر سمند ، 405 ، 206 ، پراید ، ماکزیما و .... افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
چیپ دراگون روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست بدون سوکت تبدیل نصب نمیگردد ودر صورتی که میخواهید آن را روی این خودرو ها نصب نمایید بایستی به همراه آن سوکت تبدیل دیاگ را نیز خریداری و نصب نمایید. لذا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و یا در صورتی که سوکت دیاگتون با obd2 که همانند عکس محصول هست متفاوت هست به همراه محصول سوکت دیاگ تبدیلش را نیز خریداری نمایید. عکس پورت دیاگ obd2 را میتوانید در شکل زیر مشاهده و با پورت دیاگ خودروی خود مقایسه نمایید.

 

توضیحات تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب ) Dragon Tuning Chip
 
نصب تیونینگ چیپ دراگون بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد.

 


 


تنظیمات دراگون به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب دراگون نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
اثرات مثبت تیونینگ چیپ دراگون تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید دراگون تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.  

 
تیونینگ چیپ دراگون بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد.

 


 


تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ دراگون و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ دراگون خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ دراگون بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ دراگون از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.

 

نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ دراگون چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.

 


 


نصب تیونینگ چیپ دراگون از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد

 
پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ دراگون چیست ؟
اگر به دنبال تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ یکی از بهترین چیپ تیونینگ های موجود می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید تاثیر این چیپ را بیشتر نموده می توانید سوپر چیپ پاور ریس را نیز به همراه تیونینگ چیپ دراگون خریداری و هر دو را با هم نصب نمایید زیرا نصب این دو چیپ با هم تاثیر بهتری دارد.
 نظرات کاربران
 reza | shiraz | 8762...0903
پاسخ : درود فعلا برای شروع سه محصول تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس و سوپر چیپ رایزین بنفش عالی خواهند بود.   سپاس از پاسختون....ترکیب این 3 قطعه چه اندازه رو شتاب و قدرت ماشین تاثیر میذاره؟
 پاسخ : حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد
 reza | shiraz | 8762...0903
درود بر شما من یه 206 تیپ 5 96 دارم، میخواستم بدونم برا شروع کدوم قطعه ها رو بگیرم، با بودجه 300 ، و اگه خواستم بیشتر بگیرم بعدش چیو بگیرم. سپاس از شما
 پاسخ : درود فعلا برای شروع سه محصول تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس و سوپر چیپ رایزین بنفش عالی خواهند بود.
 امیر | ابادان | 0346...0916
با سلام خواستم بپرسم تیونینگ چیپ دراگون تو شهر های جنوبی که دمای داخل ماشین زیر آفتاب به 50 درجه یا بیشتر میرسه معیوب نمیشوند؟ با تشکر
 پاسخ : درود خیر به هیچ عنوان نگران نباشید
 امیرحسین | کرمان | 3166...0913
با سلام،قیمت دو محصولی که پیشنهاد میدید باهم روی خودرو بسته شه چند میشه؟روی پارس سال هم تاثیر داره؟تا چند اسب بخار قدرت رو اضافه میکنه؟    
 پاسخ :

درود محصول تیونینگ چیپ دراگون 100 تومن هست پاور ریس نیز 70 تومن هست و هر دو حدود 15 درصد تاثیر دارند.

 فرید | علی اباد کتول | 7866...0935
سلام خسته نباشید توی توضیحات چیپ دراگون در مورد تغییر و یا اضافه شدن مصرف سوخت توضیح ندادین با افزایش شتاب قدرت قاعدتأ مصرف باید بالا بره
 پاسخ :

درود دوست عزیز این محصول هوشمند بودهو خودرو و زمامبمدی پاشش را به گونه ای تنظیم مینماید که مصرف خودرو بالا نرودمگر اینکه زیاد تخته گاز کنید که یک امر طبیعیست چه چیپ باشد چه نباشد مصرفتون بالا میرود.

 امیر | تهران | 
سلام با کدوم قطعه هم میشه مصرفو اورد پایین و هم شتابو برد بالا
 پاسخ : خرید سوپر چیپ رایزین بنفش و یا استفاده ترکیبی تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش برای تشدید افزایش شتاب
 ali | شيراز | 1954...0936
سلام و خسته نباشيد خدمت تيم تيونينگ بهنوين.. من سراتو ٢٠١٠ دارم موتور ٢٠٠٠ گيربكس ٤ دنده هست بخاطر همين يكمي نسبت به ٦ دنده ها تنبله ميخواستم ببينم تا ٣٠٠ تومن اين حدودا چي پيشنهاد ميكنيد كه شتاب رو خيلي خوب ببره بالا ؟؟ كلا ليست قطعاتي كه ميتونم وصل كنم و خوب جواب بگيرم رو ميديد تا من بينشون انتخاب كنم؟ ممنون
 پاسخ : درود قربان سلامت باشید با بودجه شما پیشنهاد میشود تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش را خریداری و نصب نمایید.
 غلامرضا | شیراز | 
با سلام من کیا اپتیما 2015 دارم می خواستم ببینم آیا این چیپ تاثیر ملموسی روی شتاب آن دارد در ضمن استهلاک موتور با وجود این چیپ زیادتر نمی شود.همچنین با برداشتن چیپ نیاز به دیاگ زدن مجدد ماشین ندارد. با سپاس از پاسخ شما
 پاسخ : درود بله نصب میشود و تاثیر خوبی بروی خودروی شما دارد و هیچگونه افزایش استهلاک خودرو ندارد و با برداشت چیپ نیازی به دیاگ زدمن ندارد خودرو به حالت اولیه برمیگردد.
 ارسلان | تهران | 9441...0912
سلام من برليانس ٣٣٠ اتومات دارم سربالايى كم مياره ولى تو كفى خوب راه ميره  من بايد چه اقدامى انجام بدم؟ همراه با اين كيت ميتونم ي توربو فن مكانيكى بذارم تاثير داره؟  ممنون اين ٢ سوال منو جواب بديد كامل  تشكر
 پاسخ : درود محصولات عالی برای خودروی شما با توجه به درخواست شما برای افزایش قدرت توان و شتاب بر اساس اولویت به این صورت میباشند که با توجه به بودجه ای که میخواهید برای این کار اختصاص بدهید میتوانید چندین مورد و یا تمامی محصولات پیشنهادی ما را خریداری و نصب نمایید. ۱.تیونینگ چیپ دراگون ۲.سوپر چیپ رایزین بنفش ۳.توربو شارژر آیرودینامیکی ۴.فیلتر هوای k&n و ۵.تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک
 هاشم | تهران | 3668...0910
با سلام خدمت تیم تیونینگ بهنوین سوالم این هست که چراغ های چیپ سبز و قرمز همیشه باید روشن یا چشمک بزنن حتی در حالت خاموش بودن ماشین
 پاسخ : درود قربان بله همیشه چراغاش روشن میماند به دلیل اینکه همیشه برق در سیستم برقی خودرو میباشد چه در زمان خاموشی چه در زمان روشنی خودرو نگران نباشید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 • تیونینگ چیپ دراگون ( افزایش شتاب و قدرت خودرو ) Dragon Tuning Chip

  افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram